18 lipca rozpoczniemy przygotowania
Czy banicja Górnika 09 do A-klasy potrwa tylko sezon?!


W poniedziałek 18 lipca zawodnicy Górnika 09 Mysłowice powrócą po urlopach do treningów i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu oraz zaczną rozgrywać gry kontrolne.

Rozgrywki ligowe zainagurujemy 20 lub 27 sierpnia do tego czasu zespół Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" będzie się intensywnie przygotowywał. Warto dodać, że przygotowania rozpoczynamy o tydzień wcześniej niż część naszych ligowych rywali, a od niektórych nawet i dwa tygodnie, zaznaczamy także, że Kocina trenował jeszcze przez tydzień po zakończonym sezonie.

Treningi odbywać się będą na obiektach Lechii 06 na Mysłowickiej Promenadzie.
Wszystkich zawodników zainteresowanych grą w zespole Górnika 09 Mysłowice prosimy kontakt z kierownikiem zespołu bądź trenerem (poniżej podamy numery).

Jeśli chodzi o ruchy personalne to nowym kierownikiem zespołu został Karol Strzewiczek który na tym stanowisku zastąpił Kazimierza Koperczaka.
Jeżeli chodzi o drużynę to podziękowaliśmy Krzysztofowi Trzcionce i Dominikowi Rado którzy w żaden sposób przydali się drużynie. Z zespołem pożegnał się także Michał Marko który z powodów rodzinnych zakończył karierę.
Do zespołu dołączą takze Nasi juniorzy, teoretycznie z zespołem trenowali już w zimę i grali sparingi ale z przyczyn kadrowych swojego rocznika musieli grać w juniorach, obecnie wiek nie pozwala im na grę w zespołah juniorskich i niektórzy dołączą do pierwszego zespołu.
Trwają także rozmowy z siedmioma zawodnikami a większość z nich to znaczne wzmocnienia zwłaszcza formacji defensywnej z którą mieliśmy największe problemy.
Na stałe do zespołu powrócił także Karol Ejdys i Wojciech Kowalski.
O szczegółach transferów będziemy informować na bieżąco.

Górnik 09 Mysłowice będzie rozgrywał także mecze kontrolne, w obecnej chwili mamy zakontraktowanych pięć sparingów a szukamy jeszcze jednego rywala.
Więcej informacji o meczu oraz rywalu będziemy zamieszczać na bieżąco przed meczem.

Lista sparingów:
23.07 – MLKS Woźniki (liga okręgowa faworyt do awansu)
30.07 – Stal Chełm Śląski (beniaminek klasy A, kandydat do awansu)
03.08 – LKS Spójnia Osiek (IV liga)
06.08 – Ruch II Chorzów (IV liga)
13.08 – MKS Sławków (A-klasa)

Z chęcią rozegramy także spraing 10 sierpnia, gdyby był jakiś klub zainteresowany to prosimy o kontakt z kierownikiem zespołu, niemniej jednak szukamy rywala na ten termin.


514-457-977
Hubert Wilk, trener


503-108-838
Karol Strzewiczek, kierownik

Dominik DoMeL Żymła