1/8 Pucharu Polski
Jakie tym razem kibice zobaczą spotkanie?


Już we wtorek 6 września na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice powalczy w meczu 1/8 Pucharu Polski w podokręgu z zespołem Sparty Katowice.

Nasz najbliższy pucharowy rywal bardzo dobrze radzi sobie w obecnych rozgrywkach ligowych, Sparta Katowice wygrała trzy spotkania ligowe a zaledwie raz przegrała, Katowiczanie musieli uznać wyższość Unii Kosztowy z którą przegrali 3:2 i tylko Unii ustępują w tabeli ligowej. Natomiast w Pucharze Polski w I rundzie ,,Spartanie" wygrali 4:0 z Pogonią Nowy Bytom (liga okręgowa).
Ostatni raz rywalizowaliśmy ze Spartą Katowice w ubiegłym sezonie, wiosną na Kocinie przegraliśmy 2:1 a jesienią po szalonym meczu wygraliśmy 4:3 mimo, że przegrywaliśmy już 3:1.

Zespół Górnika 09 Mysłowice z meczu na mecz gra co raz lepiej, nie najlepiej wprawdzie ze skutecznością bo podopieczni Huberta Wilka niewykorzystują multum okazji, ale z drugiej strony nie ma co narzekać bo zdobywamy dużo goli a gra może się podobać.
Jak tym razem zagrają zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki"? Czy i tym razem okażemy się zwycięskim zespołem i awansujemy do ćwierćfinału Pucharu Polski w podokręgu? Czas pokaże bo rywal bardzo wymagający i także zdobywający dużo goli.
Wszystkich kibiców i sympatyków zapraszamy na mecz, który rozegrany zostanie o godzinie 17:00.


Pary 1/8 Pucharu Polski:
Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice
Podlesianka Katowice - Orzeł Mokre
Śląsk Świętochłowice - Ruch II Chorzów
Urania Ruda Śląska - Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice - Reprezentacja Śląska Oldbojów
UKS Szopienice - Unia Kosztowy
Wawel Wirek - Wyzwolenie Chorzów
Pogoń Nowy Bytom - Grunwald Ruda Śląska


Wszystkie mecze zostaną rozegrane we wtorek 6 września o godzinie 17:00.
Ponad to inforumujemy, że z rozgrywek wycofało się Wyzwolenie Chorzów a więc Wawel Wirek wygrywa walkowerem 3:0 i awansuje do kolejnej rundy.

1/8 Pucharu Polski
Górnik 09 Mysłowice-Sparta Katowice
06.09.16r.(wtorek) godz.17:00
Stadion Kociny w Parku Zamkowym
Mysłowice 41-400, ul.Gwarków 13
Wstęp: DARMOWY!
Z A P R A S Z A M Y ! ! !Dominik DoMeL Żymła