Autobusem na Derby Mysłowic!?




Nie masz czym dotrzeć na derby? Przyjedź autobusem!


Z okazji sobotnich Derb Mysłowic pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 postanowiliśmy Państwu ułatwić dojazd na derbowe spotkanie! Specjalnie dla wszystkich Mysłowiczan przygotowaliśmy listę autobusów, którymi będzie można dojechać praktycznie pod sam stadion Unii Kosztowy!





Wiele osób z różnych przyczyn może mieć w sobotę problem z dostaniem się na stadion Unii Kosztowy dlatego serwis www.KOCINA.com.pl postanowił nieco pomóc i sprawdziliśmy wszystkie autobus którymi dojedziemy na mecz.

W rozkładzie każdej z linii wyszczególniliśmy wszystkie przystanki z Mysłowic, mamy dokładną godzinę odjazdu autobusu z każdego przystanku, oraz godzinę przyjazdu na przystanek docelowy - ,,Kosztowy-RYNEK”.
Po wyjściu z autobusu na przystanek, należy przejść na drugą stronę ulicy i wejść w ulicę Paderewskiego, na samym początku ulicy będzie widoczny stadion Unii Kosztowy.

Przy wyborze godziny odjazdu autobusu prosimy uwzględnić ewentualne opóźnienia, korki i kolejkę przy kasie na stadionie.

Aby, jechać którymś z autobusów należy zakupić bilet (w każdym kiosku, sklepie bądź u kierowcy)
Normalny: 3,20 zł
Ulgowy: 1,60 zł

Serdecznie zapraszamy do przybycia na sobotnie Derby Mysłowic, przypominamy, że mecz zostanie rozegrany o 15:00.


Autobus linii: 77





Mysłowice Bończyka 13:41
Mysłowice Kopalnia 13:43
Mysłowice Katowicka 13:45
Mysłowice Dworzec PKP 13:47
Brzęczkowice Słupna 13:49
Brzęczkowice Kościół 13:51
Brzęczkowice Szkoła 13:53
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 13:54
Brzezinka Centrum 13:55
Brzezinka Dworcowa 13:57
Kosztowy Dzióbka 13:59
Kosztowy Rynek 14:01


Autobus linii: 149




Mysłowice Bończyka 14:21
Mysłowice Kopalnia 14:23
Mysłowice Katowicka 14:25
Mysłowice Dworzec PKP 14:27
Brzęczkowice Słupna 14:29
Brzęczkowice Kościół 14:31
Brzęczkowice Szkoła 14:33
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:34
Brzezinka Centrum 14:35
Brzezinka Dworcowa 14:37
Kosztowy Dzióbka 14:39
Kosztowy Rynek 14:41


Autobus linii: 66





Mysłowice Bończyka 14:41
Mysłowice Kopalnia 14:43
Mysłowice Katowicka 14:45
Mysłowice Dworzec PKP 14:47
Brzęczkowice Słupna 14:49
Brzęczkowice Kościół 14:51
Brzęczkowice Szkoła 14:53
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:54
Brzezinka Centrum 14:55
Brzezinka Dworcowa 14:57
Kosztowy Dzióbka 14:59
Kosztowy Rynek 15:01



Dziećkowice Jazd 14:21
Dziećkowice Wapiennik 14:23
Dziećkowice Długa 137 n/ż 14:24
Dziećkowice Łukasiewicza 14:25
Dziećkowice Ośrodek Zdrowia 14:26
Dziećkowice Kościół 14:27
Dziećkowice Stadnina 14:29
Dziećkowice Leśniczówka 14:32
Kosztowy Rynek 14:35


Autobus linii: 931





Mysłowice Bończyka 14:01
Mysłowice Kopalnia 14:03
Mysłowice Katowicka 14:05
Mysłowice Dworzec PKP 14:07
Brzęczkowice Słupna 14:09
Brzęczkowice Kościół 14:11
Brzęczkowice Szkoła 14:13
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:14
Brzezinka Centrum 14:15
Brzezinka Dworcowa 14:17
Kosztowy Dzióbka 14:19
Kosztowy Rynek 14:21


Autobus linii: 223





Ćmok Tysiąclecia 14:22
Ćmok Rondo (Mikołowska) n/ż 14:23
Ćmok Rondo (Janowska) 14:25
Janów Osiedle Chopina Park 14:27
Mysłowice Staszica 14:28
Mysłowice Wielka Skotnica 14:29
Mysłowice Chopina 14:31
Mysłowice Katowicka 14:32
Mysłowice Dworzec PKP 14:34
Brzęczkowice Słupna 14:36
Brzęczkowice Kościół 14:38
Brzęczkowice Szkoła 14:40
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:41
Brzezinka Centrum 14:42
Brzezinka Dworcowa 14:44
Kosztowy Dzióbka 14:46
Kosztowy Rynek 14:48





Dominik DoMeL Żymła