Autobusem na Derby Mysłowic!?




Nie masz czym dotrzeć na derby? Przyjedź autobusem!


Z okazji sobotnich Derb Mysłowic pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 postanowiliśmy Państwu ułatwić dojazd na derbowe spotkanie! Specjalnie dla wszystkich Mysłowiczan przygotowaliśmy listę autobusów, którymi będzie można dojechać praktycznie pod sam stadion Unii Kosztowy!





Wiele osób z różnych przyczyn może mieć w sobotę problem z dostaniem się na stadion Unii Kosztowy dlatego serwis www.KOCINA.com.pl postanowił nieco pomóc i sprawdziliśmy wszystkie autobus którymi dojedziemy na mecz.

W rozkładzie każdej z linii wyszczególniliśmy wszystkie przystanki z Mysłowic, mamy dokładną godzinę odjazdu autobusu z każdego przystanku, oraz godzinę przyjazdu na przystanek docelowy - ,,Kosztowy-RYNEK”.
Po wyjściu z autobusu na przystanek, należy przejść na drugą stronę ulicy i wejść w ulicę Paderewskiego, na samym początku ulicy będzie widoczny stadion Unii Kosztowy.

Przy wyborze godziny odjazdu autobusu prosimy uwzględnić ewentualne opóźnienia, korki i kolejkę przy kasie na stadionie.

Aby, jechać którymś z autobusów należy zakupić bilet (w każdym kiosku, sklepie bądź u kierowcy)
Normalny: 3,20 zł
Ulgowy: 1,60 zł

Serdecznie zapraszamy do przybycia na sobotnie Derby Mysłowic, przypominamy, że mecz zostanie rozegrany o 16:00.





Autobus linii: 77


Mysłowice Kopalnia 15:03
Mysłowice Katowicka 15:05
Mysłowice Dworzec PKP 15:07
Brzęczkowice Słupna 15:09
Brzęczkowice Kościół 15:11
Brzęczkowice Szkoła 15:13
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 15:14
Brzezinka Centrum 15:15
Brzezinka Dworcowa 15:17
Kosztowy Dzióbka 15:19
Kosztowy Rynek 15:21


Autobus linii: 149


Mysłowice Bończyka 14:21
Mysłowice Kopalnia 14:23
Mysłowice Katowicka 14:25
Mysłowice Dworzec PKP 14:27
Brzęczkowice Słupna 14:29
Brzęczkowice Kościół 14:31
Brzęczkowice Szkoła 14:33
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:34
Brzezinka Centrum 14:35
Brzezinka Dworcowa 14:37
Kosztowy Dzióbka 14:39
Kosztowy Rynek 14:41


Autobus linii: 66


Mysłowice Bończyka 14:41
Mysłowice Kopalnia 14:43
Mysłowice Katowicka 14:45
Mysłowice Dworzec PKP 14:47
Brzęczkowice Słupna 14:49
Brzęczkowice Kościół 14:51
Brzęczkowice Szkoła 14:53
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:54
Brzezinka Centrum 14:55
Brzezinka Dworcowa 14:57
Kosztowy Dzióbka km 14:59
Kosztowy Rynek 15:01


Dziećkowice Jazd 15:41
Dziećkowice Wapiennik 15:43
Dziećkowice Długa 137 n/ż 15:44
Dziećkowice Łukasiewicza 15:45
Dziećkowice Ośrodek Zdrowia 15:46
Dziećkowice Kościół 15:47
Dziećkowice Stadnina 15:49
Dziećkowice Leśniczówka 15:52
Kosztowy Rynek 15:55


Autobus linii: 931


Mysłowice Bończyka 15:21
Mysłowice Kopalnia 15:23
Mysłowice Katowicka 15:25
Mysłowice Dworzec PKP 15:27
Brzęczkowice Słupna 15:29
Brzęczkowice Kościół 15:31
Brzęczkowice Szkoła 15:33
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 15:34
Brzezinka Centrum 15:35
Brzezinka Dworcowa 15:37
Kosztowy Dzióbka 15:39
Kosztowy Rynek 15:41


Autobus linii: 223


Ćmok Tysiąclecia 14:29
Ćmok Rondo (Mikołowska) n/ż 14:30
Mysłowice Tesco 14:32
Mysłowice Cmentarz 14:33
Mysłowice Dworzec PKP 14:37
Brzęczkowice Słupna 14:39
Brzęczkowice Kościół 14:41
Brzęczkowice Szkoła 14:43
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 14:44
Brzezinka Centrum 14:45
Brzezinka Dworcowa 14:47
Kosztowy Dzióbka 14:49
Kosztowy Rynek 14:51


Autobus linii: 35


Mysłowice Kościół 15:03
Mysłowice Dworzec PKP 15:05
Brzęczkowice Słupna 15:07
Brzęczkowice Kościół 15:09
Brzęczkowice Szkoła 15:11
Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż 15:12
Brzezinka Centrum 15:13
Brzezinka Dworcowa 15:15
Kosztowy Dzióbka 15:17
Kosztowy Rynek 15:19





Dominik Żymła