Bawimy się dla Radka i Kociny!!!

W sobotę 23-go maja odbędzie się festyn charetatywny, z którego dochód zostanie przekazany dla Radka Kwietniewskiego - Kibica Górnika 09 oraz na potrzeby Szkółki Piłkarskiej i dzieci trenujacych na Kocinie.
Punkt główny: Szlagierowe spotkanie piłkarskie o Mistrzostwo Ligi Okręgowej pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Pogonią Imielin!


W sobotę 23 maja przed meczem Kociny z drużyną z Imielina, który tradycyjnie przyniesie wiele emocji zarówno na boisku jak i na trybunach, zapraszamy wszystkich na RODZINNY FESTYN CHARYTATYWNY.

Festyn odbędzie się na stadionie Górnika 09 w Mysłowickim Parku Zamkowym a całość dochodu z festynu przeznaczona będzie na pomoc Radkowi Kwietniewskiemu - kibicowi Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki", na którego zbieraliśmy min. podczas Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku grając przeciwko AKS-owi Niwka Sosnowiec (więcej o Radku dowiemy się TUTAJ)" i podopiecznym Górnika 09 Mysłowice, trenującym w Szkółce Piłkarskiej Kociny.W programie liczne atrakcje – każdy znajdzie coś dla siebie!

* Motocyklowe Mysłowice przewozić będą na swoich pięknych maszynach.

* Studio Tańca iFly zaprasza do wspólnej zabawy i tańca dzieci i dorosłych.

* Występy dzieci z Zespołu Szkół Sportowych, Przedszkola nr 8 i Szkoły Podstawowej nr 2.

* Animacje z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury – malowanie twarzy, balonowe upominki.

* Malowanie emocjonalne z Adamem Plackowskim i Auto Złom DAMAR.

* MOSiR Mysłowice zapewni kule wodne dla dzieciaków.

* Pyszności do skonsumowania: wata cukrowa, popcorn, zakręcone ciacho, langosze, krupnioki, kiełbasa z grilla.

* Ekowarsztaty z Katarzyną Zapart


Wszystko w znakomitej oprawie muzycznej i DJ’skiej!

Nad całością czuwać będą Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowie Miejskim, którzy ponad to zaprezentują min. sprzęt strażacki, wóz bojowy.

Dodatkowo przewidzianych jest kilka niespodzianek!

Głównym punktem imprezy będzie mecz piłkarski o Mistrzostwo Ligi Okręgowej pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Pogonią Imielin! (Przez gości spotkanie nazywane Wielkimi Derbami)

Początek meczu punktualnie o 17.00

Początek Festynu o godzinie 12:00WSTĘP WOLNY!!!

ZAPRASZAMY!!!
Dominik DoMeL Żymła