Będzie, będzie się działo!!!
Jakie widowisko zrobią piłkarze Unii i Kociny?


Górnik 09 Mysłowice - Unia Kosztowy
Już w sobotę, gdy wybije godzina ,,zero" sędzia główny spotkania Rober Boruta gwizdkiem rozpocznie mecz o Mistrzostwo Ligi Okręgowej pomiędzy Górnikiem 09 a Unią Kosztowy tym samym zaczynając Derby Mysłowic!

Derby Mysłowic a zarazem mecz przyjaźni elektryzuje od kilku dni Mysłowiczan. W sobotę na boisku zmierzą się zawodnicy Kociny i Kosztowskiej Unii.

Emocji za pewne nie zabraknie! Niezwykłe jest to, że mimo iż są to derby miasta to na trybuny przyciągają całe rodziny wraz nawet z małymi dziećmi, kibice obu ekip razem siedzą i wspierają swój zespół a wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze!

Organizatorzy starają się na ile mogą, będzie odpowiednia oprawa muzyczna, zaprezentują się także dzieci trenujące w Górniku 09 Mysłowice, od 16:30 będzie można nabyć gadżety rodem z Górnego Śląska - a to dzięki uprzejmosci firmy Silesia Progress która na Derbach Mysłowic zawita na zaproszenie serwisu www.KOCINA.com.pl

Na ile zostanie przygotowane boisko i trybuna? To niestety jest nie zależne od Górnika 09, bo właścicielem i zarządcą stadionu jest MOSiR Mysłowice, które nie pozwolił Kocinie na żadne samowolne prace na obiekcie a sam nie wywiązuje się ze swych obowiązków mimo, że Górnik 09 MYSŁOWICE płaci za wynajem stadionu MOSiR-owi MYSŁOWICE!

Jeśli chodzi o przygotowania obu zespołów, plan jeden: zwycięstwo i zgarnięcie 3 punktów a ponad to tytułu Mistrza Mysłowic.

Obie ekipy intensywnie się przygotowywują, chcą wyjść na boisko, dominować, zagrać dobrze i w końcu skutecznie, bo i Kocina i Unia póki co grają dobrze lecz nie skutecznie i mają zaledwie po punkcie na swoim koncie. Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" i Kosztowska Unia będą chciały wygrać i po falstarcie zacząć marsz w górę tabeli!

Możemy się spodziewać, szybkiej, otwartej gry z dużą ilością ciekawych akcji a co za tym idzie kibice zobaczą dobre widowisko.

I liczymy, że na spodziewaniach, zapowiedziach się nie skończy a piłkarze obu ekip stworzą nam-kibicom fantastyczne widowisko!

A kto by nie wygrał to i tak punkty zostaną w Mysłowicach!


Przypominamy, że można wygrac bilety na sobotni mecz. Jak? Więcej informacji
TUTAJ
Jeśli jesteś prawdziwym Mysłowiczaninem powinieneś zobaczyć te derby NA ŻYWO!

ZAPRASZAMY!

22.08.15r. (sobota) godz. 17:00
Stadion Górnika 09
Mysłowicki Park Zamkowy, ul. Gwarków 13
Dominik DoMeL Żymła