Cel na sobotę? 3 pkt!

Kibice na meczach Górnika 09 nie narzekają na brak emocji!

W sobotę na własnym stadionie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice zmierzą się z rezerwami AKS-u Mikołów, cel jest oczywiście jeden: 3 pkt!
Na ,,papierze" Kocina nie powinna mieć problemów z pokonaniem Mikołowskich rezerwistów.

AKS II Mikołów po pięciu kolejkach jest na 10 miejscu w ligowej tabeli (dwie wygrane oraz trzy porażki, bilans bramkowy 11:14). Co ważne pierwszy zespół AKS-u gra w tym samym czasie mecz ligowy, więc rezerwy do Mysłowic nie przyjadą wzmocnione.

AKS II wygrał z słabo radzącymi sobie zespołami Hetmana 22 Katowice czy rezerwami Siemianowiczanki.
Mikołowianie tracą średnio prawie trzy gole na mecz (średnio co 33 minuty) a zespół Górnika 09 Mysłowice zdobywa średnio pięć goli na mecz (średnio co około 18 minut).
Skoro ,,zero-dziewiątka" pokonała UKS Szopienice, Jastrząb Bielszowice czy zdemolowała zespół Kolejarza 24 to rezerwy AKS-u Mikołów nie powinny stanowić problemu, jednak piłka nożna często zaskakuje i często dzieje się tak, że ,,słabełusz" który przed meczem nie ma najmniejszych szans sprawia sensację a każdy inny wynik niż zwycięstwo Górnika 09 będzie sensacją.
Jednak forma podopiecznych Huberta Wilka jest zwyżkująca, co ważne piłkarze grają konsekwentnie i cierpliwie dążą do celu, grają z sercem, zaangażowaniem i walczą oddając wiele serca i zdrowia na boisku a nie wątpiliwym atutem będzie także własny stadion i kibice którzy głośno wspierają Kocinę z trybun na co liczymy i tym razem. ;)

Mecz wbrew pozorom może okazać się bardzo trudny, możemy bowiem przypuszczać, że rywale Kociny cofną się pod własną bramkę i wszelkimi sposobami będą utrudniali grę piłkarzom z Grodu Mysława blokując dostępu do własnej bramki a takie spotkania są bardzo ciężkie...

Jednak zespół i kibice, wszyscy wierzymy w końcowy sukces, wierzymy w kolejny dobry mecz w kolejne zwycięstwo, Kocina do boju! Kocino jesteśmy z Wami! Razem po 3 pkt!