Ciężko pracują
Frekwencja na treningach I zespołu jest zadowalająca


Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice pod okiem trenera Jerzego Wijasa ciężko pracują na treningach.

Wielu jest takich, którzy skazali zespół Górnika 09 Mysłowice na spadek do A-klasy, wielu jest takich którzy Kocinę nazywają dostarczycielami punktów.
Zgoda, sytuacja w tabeli nie jest najlepsza, wyniki mówią same za siebie, jednakże sezon jest długi i do końca ligowych rozgrywek zostały jeszcze do rozegrania 22 spotkania! (w tym 7 w rundzie jesiennej)

Zawodnicy Kociny ostro pracują na treningach, licznie przychodzą, nie obijają sie lecz ciężko zasuwają!
Dlatego, ten zespół nie jest na pozycji straconej!

,,Ci co walczą, czasem przegrywają.
Ci co nie walczą, przegrywają zawsze!Piłkarze z Grodu Mysława pokazali już, że potrafią grać dobrze, pokazali, że potrafią wygrywać i to nie z byle kim - na razie w prawdzie w Pucharze Polski gdzie podopieczni Jurka Wijasa awansowali do półfinału rozgrywek eliminując po drodze min. AKS Mikołów czy Unię Kosztowy gdzie przy okazji odzyskali tytuł Mistrza Mysłowic, w lidze wciąż czekamy na zwycięstwo, kiedy ono przyjdzie? Tego nie wiemy, to zweryfikuje boisko, jednak trzeba mieć nadzieję, trzeba wspierać zespół a nie tylko krytykować bo Kocina w końcu odpali i pokaże na co ją stać a wyniki przyjdą, bo zespół ciężko na nie pracuje na treningach i to zostanie im wynagrodzone.

A My kibice, pokażmy zawodnikom Kociny, ze jesteśmy z Nimi nie tylko na dobre lecz także w tych trudnych i nie łatwych dla zawodników chwilach!

Dominik DoMeL Żymła