Coraz lepsza gra

W kolejnym meczu kontrolnym Górnik 09 mierzył się z Cyklonem Rogoźnik i po bardzo dobrym spotkaniu uległ 2-1.

W niedzielne popołudnie 23 lutego punktualnie o godz. 11.00 na bocznym boisku z sztuczną nawierzchnią Czarnych Sosnowiec Kocina podejmowała mega silny jak na A-klasę Cyklon Rogoźnik.

Samo spotkanie stało na wysokim poziomie a rozgrywane było w szybkim tempie.

Gra Górnika 09 napawa optymizmem, zawodnicy dobrze czują sie na boisku, są zgrani, konstruujemy groźne ale i ciekawe akcje. Atutem Górnika 09 są zwłaszcza stałe fragmenty gry.

W pierwszej połowie to Kocina dominowała co udokumentowała zdobytą bramką i wygraną pierwszą połową. W drugiej odsłonie tego ciekawego sparingu Cyklon wystawił druga jedenastkę co poskutkowała porażką dla Mysłowiczan, ale po zaciętej walce 2-1.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" póki co w sparingach gra bardzo dobrze a do inauguracji jeszcze miesiąc. Widać, że drużyna zrobiła ogromny postęp dzięki czemu o przyszłość Górnika 09 możemy być spokojni.