Czas na Rozwój!Już w sobotę podopieczni trenera Stanisława Gawendy rozegrają kolejne ligowe starcie. Tym razem rywalami Kociny będą rezerwy Katowickiego II-go ligowca - Rozwoju.
Rozwój II Katowice zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli, a dziewięć punktów zawdzięczają trzem remisom, Katowiczanie nie zremisowali żadnego mecz, ale za to przegrali pięć spotkań. W wszystkich ośmiu spotkaniach zdobyli łącznie dziesięć bramek a stracili piętnaście.
Rezerwy Rozwoju są mocne wtedy, gdy są wzmocnieni zawodnikami biegającymi na co dzień po drugoligowych boiskach, na całe szczęście tym razem tak nie będzie, bowiem pierwsza drużyna Rozwoju gra na własnym stadionie, także w sobotę o godz. 15.00 podejmując Jarotę Jarocin.

Jak w sobotę wypadnie Górnik 09 Mysłowice? Czy po dwóch porażkach z rzędu (4-0 w lidze z Niwką Sosnowiec oraz 2:0 w Pucharze Polski z Wyzwoleniem Chorzów przyp.red.) piłkarze Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" odniosą zwycięstwo?
Odpowiedź na te pytania poznamy już w sobotę.

W drużynie z Mysłowic pod znakiem zapytania stoi występ Rafała Wiklaka który leczy uraz oraz Kamila Dylewskiego który nabawił się kontuzji kolana w pucharowym meczu z Wyzwoleniem.
Do kadry powinien powrócić Arek Kępa.

Górnik 09 - Rozwój II
28.09.13r. godz 16.00
Stadion Górnika 09
ZAPRASZAMY!


Dominik DoMeL Żymła