Czy Kocina obroni tytuł Mistrza Mysłowic?
Kto będzie Mistrzem Mysłowic po sobotnich Derbach?


Sobotnie Derby Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 a Unią Kosztowy są meczem przyjaźni i wzbudzają wiele emocji. Kto wygra? Unia? Czy może jednak Kocina obroni mistrzostwo miasta?
Górnik 09 Mysłowice jak na razie jest nie pokonany. W praktyce dwa zwycięstwa i dwa remisy. W teorii trzy zwycięstwa i jeden remis. W czwartek odbyło się posiedzenie Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej na którym miała zapaść decyzja czy Kocina wygrała walkowerem 3-0 z Piastem Nowy Bieruń czy też nie. Jak na razie oficjalnego komunikatu nie ma a w związku nie da się zaczerpnąc informacji...

Niby to Kocina ma lepszy bilans bo jest nie pokonana. Ale, dwa ostatnie mecze w wykonaniu Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" były kiepskie, pierwsza połowa jeszcze jakoś się trzymała, ale druga?

Kosztowska Unia do meczu na pewno podejdzie w lepszych nastrojach. Przegrali wprawdzie dwa z czterech spotkań, ale w w ostatniej kolejce rozbili po bardzo dobrym spotkaniu 6-1 LKS Łąka.

Przypomnijmy ,iż ostatnie spotkanie derbowe przy Gwarków 13 wygrała Kocina zwyciężając 1-0 po bramce Arkadiusza Kępy.Czy Kocina obroni Mistrzostwo Mysłowic?


Górnik 09 Mysłowice - Unia Kosztowy
30.08.14r.(sobota) godz. 17. 00
Stadion Górnika 09 w Parku Zamkowym
Myssłowice ul. Gwarków `13
Jeśli jesteś prawdziwym Mysłowiczaninem powinieneś tu przyjść!
Dominik DoMeL Żymła