Po meczu radości i świętowania nie było końca!

Górnik 09 Mysłowice-Hetman 22 Katowice
9 - 1
( 4-1 )

W ostatnim spotkaniu tego jakże udanego sezonu Kocina nie dała szansa rywalowi, i przy świetnej ,,zabawie piłką" Górnik 09 rozbił Hetmana 22 Katowice 9-1! A po zakończonym spotkaniu zaczęło się wielkie świętowanie! Kocina została MISTRZEM ligi i AWANSOWAŁA!!!

W ciepłe słoneczne niedzielne przedpołudnie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice zaczeli spokojnie a Hetman 22, który aby się utrzymać musiał wygrać ostro ruszył do przodu, i niestety goście po błędzie defensywy w 9 minucie wyszli na prowadzenie.
To jednak podziałało na ,,zero-dziewiątkę" jak kubeł zimnej wody i Kocina zaczęła grać swoje spychając ekipę Hetmana 22 do głębokiej defensywy. Dobra gra przy tym ogromne opanowanie i jeszcze przed przerwą do bramki przyjezdnych trafił dwa razy Adrian Bogdański i także Marcin Golasz.

W drugiej połowie podopieczni trenera Huberta Wilka nadal grali swoje, wręcz doskonale ,,bawili się piłką", aż miło było popatrzeć! Do tego zaaplikowali rywalom kolejne 5 trafień, w tym Adrian Bogdański i Marcin Golasz ,,ustrzelili" hat-tricka. Warto dodać, że mnóstwo sytuacji niewykorzystaliśmy ale i tak nie wolno narzekać!
To było piękne zakończenie fantastycznego wręcz wymarzonego sezonu!
A po ostatnim gwizdku arbitra korki szampana wystrzeliły w górę i zaczęła się wielka feta z okazji zdobycia mistrzostwa ligi oraz awansu do ligi okręgowej i w fenomenalnym stylu! Brawo Kocina!