Deklasacja rywala na zakończenie!
Po meczu radości i świętowania nie było końca!


Górnik 09 Mysłowice-Hetman 22 Katowice
9 - 1
( 4-1 )
W ostatnim spotkaniu tego jakże udanego sezonu Kocina nie dała szansa rywalowi, i przy świetnej ,,zabawie piłką" Górnik 09 rozbił Hetmana 22 Katowice 9-1! A po zakończonym spotkaniu zaczęło się wielkie świętowanie! Kocina została MISTRZEM ligi i AWANSOWAŁA!!!

W ciepłe słoneczne niedzielne przedpołudnie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice zaczeli spokojnie a Hetman 22, który aby się utrzymać musiał wygrać ostro ruszył do przodu, i niestety goście po błędzie defensywy w 9 minucie wyszli na prowadzenie.
To jednak podziałało na ,,zero-dziewiątkę" jak kubeł zimnej wody i Kocina zaczęła grać swoje spychając ekipę Hetmana 22 do głębokiej defensywy. Dobra gra przy tym ogromne opanowanie i jeszcze przed przerwą do bramki przyjezdnych trafił dwa razy Adrian Bogdański i także Marcin Golasz.

W drugiej połowie podopieczni trenera Huberta Wilka nadal grali swoje, wręcz doskonale ,,bawili się piłką", aż miło było popatrzeć! Do tego zaaplikowali rywalom kolejne 5 trafień, w tym Adrian Bogdański i Marcin Golasz ,,ustrzelili" hat-tricka. Warto dodać, że mnóstwo sytuacji niewykorzystaliśmy ale i tak nie wolno narzekać!
To było piękne zakończenie fantastycznego wręcz wymarzonego sezonu!
A po ostatnim gwizdku arbitra korki szampana wystrzeliły w górę i zaczęła się wielka feta z okazji zdobycia mistrzostwa ligi oraz awansu do ligi okręgowej i w fenomenalnym stylu! Brawo Kocina!Skład Górnika 09:
1. Krzysztof ŻYMEŁKA
11. Kamil UTZMANN (46' 2. Bartosz HEIN)
96. Łukasz HUZIOR
3. Sebastian PTASZEK
17. Kamil DYLEWSKI (60' 6. Kamil BACIA)
20. Krzysztof GONDZIK -56' -69'(85' 40. Radosław BŁASZCZYK)
10. Paweł MAŁOLEPSZY
99. Marcin JASZCZUK
97. Marcin GOLASZ -25' -45' -88'
9. Wojciech KOWALSKI [Kapitan]
7. Adrian BOGDAŃSKI -22' -35' -47' -79'


Rezerwa:
89. Łukasz BOGACKI


Trener: Hubert WILK
II trener: Radosław BŁASZCZYK
Kierownik: Karol STRZEWICZEK

,,Nie dla Nas jest pożarki smak!
Nie dla Nas forma zła!

KOCINA MISTRZEM JEST!
AWANS JEST NASZ!!!"Dominik Żymła