Derby NA ŻYWO!Specjalnie dla wszystkich kibiców i Mysłowiczan, którzy z różnych przyczyn nie mogą wybrać się na Derby Miasta Mysłowice serwis KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo! Szczegóły w rozwinięciu.
Podczas sierpniowej odsłony Derb Mysłowic serwis póbował przeprowadzić także relację na żywo, niestety z przyczyn technicznych relacja dość szybko została zakończona.
Jednakże podczas spotkań Górnika 09 z Pogonią Imielin oraz Tęczą Błędów przeprowadzona została także relacja na żywo - tym razem wszystko odbyło sie bez problemu.

Relacja będzie przeprowadzona za pośrednictwem FanPagu Górnika 09 w profilu społecznościowym FaceBook.

Początek relacji już od około 12.40. Jeszcze przed spotkaniam zostaną podane składy oraz kilka informacji a także ciekawostek. Na bieżąco będzie podawany wynik, bramki (i strzelcy) zmiany, kary indywidualne, wydarzenia z trybun i z boiska oraz co kilka minut opis dotychczasowego przebiegu spotkania.

Po Derbach przedstawimy Państwu także wywiady oraz krótką charakteryzację Mysłowickich Derb.

Wszystkich Serdecznie zapraszamy!

Aby, obejrzeć relacje na żywo wystarczy wejść na Nasz FaceBook-owy FanPage, jednakże, kto Go jeszcze nie polubił musi to uczynić.

Uwaga!
Po kliknięciu LUBIĘ TO!, należy, kliknąć w LUBISZ TO (to samo miejsce) Następnie ustawienia a oraz wszystkie zdarzenia (jest to konieczne aby, przypadkiem jakaś informacja do Państwa nie dotarła)


KLIKNIJ PONIŻEJ ABY, PRZEŚĆ NA FANPAGE:

FaceBook.pl/KSGornik09MyslowiceDominik DoMeL Żymła