Do Chorzowa po zwycięsto i awans!!!
GÓRNIKU 09 TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!


Niepokonanemu liderowi Górnikowi 09 Mysłowice, do upragnionego awansu brakuje naprawdę niewiele, bowiem przy sobotnim zwycięstwie nad ekipą Stadionu Śląskiego Chorzów będziemy pewni awansu!!!

Górnik 09 Mysłowice idzie jak burza przez tegoroczne rozgrywki, 18 zwycięstw, jeden remis zero porażek oraz 95 goli zdobytych i 19 straconych, to bilans imponujący!
Do awansu brakuje niewiele a mamy przecież zaległą kolejkę do rozegrania (16 maja o godzinie 18:00, rywal: AKS II Mikołów).

Podczas sobotniego meczu z zespołem Stadionu Śląskiego Kocina może ,,przełamać" liczbę 100 goli zdobytych w sezonie oraz JUŻ ZAPEWNIĆ SOBIE AWANS!

A jeszcze kilka kolejek do końca i byłby to jeden z najszybszych awansów w historii!
Wbrew pozorom nie będzie łatwo, Stadion Śląski to młody zespół. Zawodnicy są głodni gry i sukcesów, od najmłodszych lat trenują często kilka razy dziennie, jeżdżą na obozy przygotowawcze a do treningu mają zapewnione wszystko co najlepsze. Są świetnie przygotowani kondycyjnie i technicznie, mimo to bezdysusyjnym faworytem do zwycięstwa jest Mysłowica ,,zero-dziewiątka". Chorzowianie są aktualnie na ósmym miejscu w tabeli, zdobyli łącznie 21 punktów (to aż o 34 punkty mniej niż Górnik 09!!!), sześć zwycięstw, trzy remisy i jedenaście porażek. Bilans bramkowy to 37 goli zdobytych i 56 straconych.

Jesienią w Mysłowicach górą była Kocina, która wygrała 4:0.
Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę o godzinie 13:00 na obiekcie Wyzwolenia Chorzów.

Dominik Żymła