Gdzie się podziało wykończenie?
Kiedy Górnik 09 zacznie zdobywać gole?


Rozwój II Katowice - Górnik 09 Mysłowice
0 - 0
( 0-0 )
Dobra gra zawodników Górnika 09, szybkie akcje skrzydłami, kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, niestety wciąż brakuje nam wykończenia... W zespole Rozwoju wystąpiło, 5 zawodników na co dzień biegających po boiskach II ligi.

Przyjemnie się patrzyło na grę Kociny. Podopieczni Stanisława Gawendy grali spokojnie i z opanowaniem bardzo szanując piłkę ale grając z głową i pomysłem stwarzając sobie świetne akcje skrzydłami.

Widać było, że czwartkowy sparing z Śląskimi Oldbojami dużo dał zawodnikom Mysłowickiej ,,zero-dziewiatki".

W zespole Górnika 09 ciągle brakuje wykończenia i choć odrobiny szczęścia, żeby w końcu bramki zaczęły padać.
Niestety Bojan Bruź nie jest w formie i brak nam drugiego rasowego napastnika, który strzelałby gole dla Górnika 09. Jednak i jedni i drudzy stworzyli kilka wyśmienitych okazji do zdobycia gola, jednak i Radek Błaszczyk i bramkarz pierwszego zespołu Rozwoju bardzo dobrze i pewnie interweniowali.

Niestety do poziomu dobrego poziomu spotkania nie dostosowali się sędziowie, którzy po prostu sobie nie radzili...

Dwukrotnie w sytuacji sam na sam, przed polem karnym faulowany był Bojan Bruź, przy pierwszej sytuacji sędzia nie ukarał bramkarza Rozwoju II Katowice, natomiast w drugiej sytuacji przy bardzo brutalnym faulu na Bojanie pokazał żółtą kartkę oraz... wyrzucił na trybuny trenera Kociny Stanisława Gawendę! Który nie wytrzymał i dosadnie ale bardzo trafnie skomentował pracę arbitrów.

Podsumowywując Górnik 09 Mysłowice rozegrał bardzo dobre zawody, co ważne solidnie w obronie i na zero ,,z tyłu".Skład Górnika 09:
22. Radosław BŁASZCZYK
3. Jacek RYCZAN
14. Piotr ROTKO
5. Michał MARKO
13. Marek KURTOK
8. Mateusz BRYK
15. Adam RAPACZ
20. Mateusz AUGUSTYN [Kapitan] (78' 18. Karol STRZEWICZEK)
11. Marcin JASZCZUK
10. Wojciech KOWALSKI
21. Bojan BRUŹ


Rezerwa:
6. Kamil BACIA
6. Bartosz SIŁKIN


Trener: Stanisław GAWENDA
Monika Gaworowska