Gorące starcie!!!
Ile razy zawodnicy i kibice Kociny będą cieszyli się ze zdobytej bramki?


Już w sobotę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Sosnowcu z AKS Niwka, w 2 kolejce ligowej. Oj będzie się działo! Emocje zapewnione!

O randze spotkania, emocjach jakie za sobą niesie sama już nazwa ,,Śląsko-Zagłębiowski Klasyk" nie trzeba za dużo mówić bo każdy wie o co chodzi.

Zarówno w obozie Kociny jak i Zielonej Koniczynki nastroje bojowe, każdy chce wygrać, zespoły ostro trenują, motywacja i ambicja ponad normę, pełne zaangażowanie, bo każdy chce zagrać i wygrać.

Eksperci, którzy rozmawiali z zawodnikami, widzieli treningi (obydwu drużyn), znają sytuację w drużynie, zdolności, możliwości oraz biorąc pod uwagę, że to coś więcej niż mecz twierdzą, że o poziom spotkania możemy być spokojni, a wynik sprawiedliwy powinien być remisowy.
Czy sprawdzą się słowa fachowców lokalnego ,,rynku" piłkarskiego? Ciężko powiedzieć, o meczu może zdecydować jedna bramka, jeden błąd, poziom na pewno będzie wysoki, czy jakaś drużyna będzie przeważała? Raczej ta, która czymś zaskoczy rywala.
Każde braki techniczne, błędy, zawodnicy nadrabiają ciężką pracą, tutaj w tym meczu na boisku każdy biega na pełnych obrotach od początku do końca, tyle serca, ambicji, zaangażowania i ducha walki nie znajdzie się nigdzie indziej niż właśnie w meczu Górnika 09 z AKS-em Niwka.
Pewne jest, że wszystko może się wydarzyć od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra.

W tym starciu nie ma faworyta, jednak...
W lepszych nastrojach do tego spotkania podejdą zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki", którzy zasłużenie, po dobrych zawodach wygrali mecz na inaugurację sezonu (3-2 z AKS Mikołów) co dało im więcej wiary i pewności siebie a do tego Kocina zagra w swoim najmocniejszym zestawieniu!

Drużyna Niwki Sosnowiec, przegrała pierwszy mecz w sezonie w Łące z tamtejszym LKS-em 2-0 a gra nie była najlepsza, w zespole, jeśli zagra Paweł Domański - najgroźniejszy zawodnik, to po ostatnim meczu jest poobijany, więc ciężko mu będzie zagrać na 100% procent, a jeśli na boisku pojawi się Bartosz Zudin - kolejny as zespołu, to także, nie będzie w pełni dyspozycji gdyż ledwo wyleczył kontuzję.

Jednak to AKS zagra na swoim boisku, które doskonale zna, to AKS zagra przy własnej publiczności, która zapewne licznie wypełni stadion przy Orląt Lwowskich 70.

W sobotę na pewno zobaczymy dobre widowisko, i pewnie nie tylko sportowe.

Zachęcamy do przybycia na stadion i zobaczenia tego arcyciekawego meczu na własne oczy!
Możemy bez obaw o własne bezpieczeństwo przyjść na mecz, gdyż policja, ochrona i organizatorzy podjęli odpowiednie środki.

Zapraszamy do przeczytania wywiadów na naszej stronie z zawodnikami Górnika 09 Mysłowice i AKS-u Niwka Sosnowiec. Redakcja serwisu KOCINA.com.pl przeprowadzi także tekstową relację na żywo z tego meczu, wszystkie informacje będą na bieżąco wyświetlane na stronie www.KOCINA.com.pl. Relacja będzie także dostępna na wszelakiego rodzaju urządzeniach mobilnych.

Przypominamy, iż transmisję NA ŻYWO wraz z komentarzem z meczu Kociny i Zielonej Koniczynki przeprowadzi Internetowa Telewizja Śląskie.TV

AKS Niwka Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice
16.08.14r. godz. 17.00
Stadion AKS-u Niwka
Sosnowiec-Niwka, ul. Orląt Lwowskich 70
I TY PRZYJDŹ NA MECZ!
EMOCJI I DOBREJ GRY NIE ZABRAKNIE!


Dominik DoMeL Żymła