GÓRNIK 09 vs. Niwka Sosnowiec!
Także tym razem kibice stworzą niepowtarzalną atmosferę!


Już w sobotę kolejna odsłona Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku!!! Górnik 09 Mysłowice podejmie na własnym stadionie AKS Niwkę Sosnowiec!

Wiele o tym spotkaniu pisać nie trzeba bo każdy wie o co toczy się gra!
Mecze zawsze były zacięte, na trybunach tłumy, spotkania na wysokim poziomie. Pojedynki Kociny i Zielonej Koniczynki mają wielką historię, a najciekawsze boje toczono jeszcze w czasach obecnej II ligi.

Zawodnicy w tych spotkaniach wybijają się na wyżyny swoich możliwości, grają na maksa, bo liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo a słowo porażka wogóle nie pada bo porażka nie jest brana pod uwagę - co sprawia, że na boisku jest świetna rywalizacja.

Sam Śląsko-Zagłębiowski Klasyk, ,,Święta wojna pomiędzy Hanysami a gorolami" wzbudza wielkie emocje wśród mieszkańców Górnego Śląska i Zagłebia, wiele osób się tym spotkaniem interesuje, sporo kibiców przychodzi na stadion, na samym ,,szpilu" jest pełno dziennikarzy, nie tylko lokalnych z Mysłowic i Sosnowca ale, także ogólno regionalnych czy wojewódzkich, trzeba także podkreślić, że mecz w rundzie jesiennej transmitowała NA ŻYWO telewizja Śląskie TV!

Na sobotnie spotkanie kibice szykują doping, oprawę, tak aby pomóc zawodnikom Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" wygrać to szlagierowe starcie!

Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej po pasjonującym spotkaniu w Sosnowcu zwyciężył Górnik 09 po dwóch trafieniach Bojana Bruzia.

Kibice zapowiadają, że zapełnią całą trybunę, na boisku zawodnicy zostawią wiele zdrowia, serca, będzie mnóstwo walki, zapowiada się bardzo dobre spotkanie z kapitalną atmosferą!


EMOCJE GWARANTOWANE!

Ojjj... BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Dominik DoMeL Żymła