Gra przeciwna do wyniku
Kocina intensywnie przygotowywuje się do rundy rewanżowej


Unia Strzemieszyce - Górnik 09 Mysłowice
4 - 1
( 0-0 )
Kolejna gra kontrolna za zawodnikami Kociny. Tym razem rozegraliśmy sparing z wymagającym i solidnym rywalem, aspirującym do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.

Początek meczu należał zdecydowanie dla Górnika 09 Mysłowice, przeważaliśmy, atakowaliśmy, graliśmy bardzo odważnie. Mieliśmy kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, jednak piłka mimo że powinna nie wpadała do siatki.

Pierwsza połowa udana, dobrze zagrana, po niej sądziliśmy, że druga będzie jeszcze lepsza jak to ostatnio bywało, jednak było gorzej niż w pierwszej części sparingu.
Z zawodników Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" po kilku minutach jakby zeszło powietrze, brakło konsekwencji, poukładania gry, a rywale w skład, których wchodzą byli ligowi zawodnicy min. z GKS-u Katowice czy Stali Stalowa Wola wykorzystywali nasze błędy i wpakowali Nam cztery bramki.

Wynik jednak w grach kontrolnych się nie liczy a gra, która nie jest najgorsza a w pierwszej połowie była nawet dobra. Warto jednak jeszcze przypomnieć, iż dwa dni wcześniej, wieczorem Kocina grała także mecz sparingowy.

Trener po tym spotkaniu ma sporo materiału do analizy, sprawdzeni kolejni zawodnicy, trwa załatwianie formalności transferu do Górnika 09 trzech dobrych zawodników, kilku wróciło na Kocinę, niektórzy wracają do treningów, kolejni zawodnicy i kolejne rozwiązania sprawdzone przez trenera, więc Stanisław Gawenda ma nad czym myśleć, i ma większe pole manewru.

Przed podopiecznymi Stanisława Gawendy jeszcze trzy tygodnie przygotowań do rozgrywek ligowych i dwa mecze kontrolne, pierw z bardzo mocnym Ruchem Radzionków a następnie z Wyzwoleniem Chorzów.

W galerii zdjęcia z sparingu z Unią Strzemieszyce.

Bramki w spotkaniu:

0:1 - 62 minuta - testowany zawodnik
1:1 - 69 minuta
2:1 - 70 minuta
3:1 - 88 minuta
4:1 - 90 minuta


Dominik DoMeL Żymła