Imielin minimalnie lepszy

W ostatnim meczu kontrolnym zawodnicy Górnika 09 Mysłowice przegrali w Imielinie z tamtejszą Pogonią 3:2.

Spotkanie było wyrównane i jedni i drudzy stwarzali sobie sytuacje do zdobycia gola. Po pierwszej połowie prowadził 1:0 zespół z Imielina natomiast w drugiej połowie gra się poprawiła, dla Kociny bramkę dwukrotnie zdobył Wojciech Kowalski niestety straciliśmy także dwa gole i ostatecznie spotkanie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" przegrała 3:2, ale w sparingu wynik schodzi na dalszy plan.

Spotkanie pokazało, że zespół ma nad czym jeszcze pracować, ale na ligę jesteśmy gotowi!

Żymełka-Mazurek, Ptaszek, Huzior, Dylewski, Bogdański, Kurtok, Małolepszy, Golasz, Kowalski oraz testowany zawodnik.

Ponadto zagrali także: Bogacki, Hermyt, Pająk, Bacia, Bryk, Gondzik oraz testowany zawodnik.

Z powodu kontuzji nie zagrali: Karol Ejdys, Tomasz Nowak, Marcin Jaszczuk, Kamil Utzmann.

Niebawem podsumujemy zimowe przygotowania oraz podamy kilka informacji przed rundą rewanżową.