Jak nie teraz to kiedy?
Możemy się spodziewać brutalnego pojedynku...


Piast Bieruń Nowy-Górnik 09 Mysłowice
Jak nie teraz to kiedy? Kocina na wyjeździe zmierzy się z praktycznie najsłabszym rywalem w lidze, jeśli teraz nie wygramy to widmo A-klasy bardzo mocno zacznie Nam zaglądać w oczy...

Z jednej strony z wielkim niepokojem patrzymy w przyszłość Kociny i na sobotni mecz, wyniki nie napawają optymizmem, ostatnio gra także wygląda delikatnie mówiąc kiepsko.

Ale, z drugiej strony na treningach jest po dwudziestukilku zawodników, wszyscy ostro trenują, grają z sobą już jakiś czas jednak w ich poczynaniach widać, że brakuje Górnikowi 09 Mysłowice zwycięstwa które doda wiary w swoje umiejętności, pewności siebie i pokaże, że się da!
Ten zespół w końcu odpali, pytanie tylko kiedy? Jeśli nie wygramy w sobotę to z kim chcemy wygrywać? Czy nie będzie wtedy za późno?

My jako kibice nie powinniśmy tylko narzekać, powinniśmy pokazać, że jesteśmy z Kociną na dobre i na złe i że jesteśmy z zespołem w tych trudnych chwilach!

Spotkania przez niektórych zapowiadane jako mecz na ,,szczycie" dna bo i jednym i drugim zwycięstwo potrzebne jest jak tlen. Zwycięstwo czy to Piasta czy Kociny pomoże awansować nawet o kilka oczek do góry.
Kibice mogą się w spotkaniu spodziewać sporo twardej i brutalnej gry. Kto wygra? Liczymy, że Górnik 09...

Dominik DoMeL Żymła