Katowicka rezerwa
Kocino zagraj jak za dawnych lat!!!


W sobotę kolejne ligowe starcie, tym razem na Kocinę zawitają rezerwy Rozwoju Katowice!

Kocinę może czekać trudna przeprawa, rezerwy Katowickiego II-go ligowca są przecież wiceliderem rozgrywek, do prowadzącego GKS-u II Tychy tracą tylko trzy punkty, bilans także bardzo dobry, 6 wygranych i dwie porażki, bramek zdobytych 24 a straconych 7. Drugi zespół Rozwoju jest drużyną dość mocną, aktywną w ofensywnie a co za tym idzie groźną bo strzelają sporo bramek a w minionej kolejce rozgromili LKS Łąka, aż 8-1!.
Na całe szczęście na mecz z Górnikiem 09 nie będą wzmocnieni (przynajmniej w większej ilości) zawodnikami na co dzień występującymi na II-go ligowych boiskach, gdyż pierwsza drużyna Rozwoju gra dokładnie o tej samie porze co rezerwy.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka", która chyba w zeszłym tygodniu się przełamała i wygrała powinna wykorzystać atut własnego boiska i wsparcia kibiców.

Po wygranym meczu z MK Górnik Katowice w obozie Kociny panują lepsze nastroje, nie ma takiego obciążenia psychicznego dzięki czemu powinno się lepiej grać, warto dodać, że Górnik 09 powinien zagrać w najmocniejszym zestawieniu.

Liczymy oraz apelujemy do zawodników, żeby teraz piłkarze z Grodu Mysława będą grali z meczu na mecz co raz lepiej i przynajmniej tak jak na początku sezonu a co za tym idzie z meczu na mecz zwycięsko!

Kocino w sobotę zagraj pięknie i wygraj!!!Górnik 09 Mysłowice-Rozwój II Katowice
27.09.14r.(sobota) godz. 15.00
Stadion Górnika 09 w Parku Zamkowym
Mysłowice, ul. Gwarków 13Dominik DoMeL Żymła