Cieszy, że zawodnicy Górnika 09 mimo wysokiego prowadzenia nie odpuścili

Górnik 09 Mysłowice-KP Katowice
8 - 0
(rozegrana tylko I połowa)

Zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" nie mieli dzisiaj litości dla rywala, nie odpuścili i wbili beniaminkowi z Katowic, aż 8 goli. Przeciwnicy na drugą połowę już nie wyszli...

Podopieczni Huberta Wilka wyszli na spotkanie bardzo zdeterminowani, widać po Nich było wielki głód gry, zdobywania goli i wygrywania, widać było chęci oraz to, że bardzo na boisku się starali.
Pierwsze minuty to ,,badanie terenu" i możliwości rywala, jednak już od pierwszego gwizdka to Kocina miała inicjatywę i znaczącą przewagę.
Goście z Katowic bardzo chcieli, starali się, zostawili wiele serca i zdrowia na boisku dzielnie się broniąc, ale Kocina okazała się za mocna, a wynik mógł być dużo wyższy.

Strzelanie rozpoczął w 13 minucie Adrian Bogdański, znakomicie wykańczając akcję Kociny, w 27 minucie nowy zawodnik Górnika 09 Mateusz Mazurek podwyższył prowadzenie a minutę później Mateusz Bryk wykorzystał bez zawahania błąd rywala i w zasadzie wszedł z piłką do pustej bramki.
W 31 minucie Adrian Bogdański podwyższył na 4:0 wykorzystując rzut karny a dwie minuty później skompletował hat-trick strzelając na 5:0.
Ostatnie dwie minuty pierwszej połowy to kolejne trzy bramki dla Kociny, pierw w 44 minucie kolejną bramkę zdobył Adrian Bogdański, chwilę później dobrym strzałem na 7:0 podwyższył Paweł Małolepszy, a w 45 minucie pierwszą połowę zakończył fenomenalnie dysponowany Adrian Bogański, który trafił do siatki rywala po raz... piąty!

Brawo Kocina! Brawa dla chłopaków za to, że grali do końca mimo wysokiego prowadzenia nie odpuścili a gdy okazał się, że drugiej połowy już nie będzie, widać było na twarzach zawodników Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" wielki niedostyt zresztą podobne uczucia mieli kibice Górnika 09.

Trzeba także zaznaczyć, że rywale przez większość czasu grali w... 9-tkę a w trakcie meczu do zespołu dołączył kolejny zawodnik. Powód? Bardzo przykry, zawodnicy którzy jechali na mecz swoimi autami, niestety mieli wypadek samochodowy i aż pięciu zawodników KP wylądowało w szpitalu... Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Piłkarze KP Katowice, byli bardzo zdeterminowani, pokazali ducha walki i chceili grać, propozycję przełożenia meczu odrzucili i wyszli na boisko. Na drugą połowę nie wyszli, bowiem zgłosili 4 kontuzje czyli, sprawnych zawodników do gry było 6 i sędzia musiał zawody zakończyć. A dlaczego zostały zgłoszone cztery kontuzje? Każdy chyba się domyśla.

Uspokajamy, zostanie uznany wynik z boiska.