Kocina wznowiła treningi! Znamy plan przygotowań!
Przed zawodnikami Górnika 09 oraz sztabem szkoleniowym bardzo intensywny czas


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice po krótkich urlopach wrócili do treningów i zaczęli intensywne przygotowania do nowego sezonu, Kocina po zdobyciu mistrzostwa A-klasy trafiła do najmocniejszej grupy ligi okręgowej. Znamy także plan gier kontrolnych.

Piłkarze zakończyli już krótkie jednak zasłużone urlopy, teraz czas na przygotowania do nowego sezonu, który ruszy już 12 sierpnia!

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" podobnie jak zdecydowana większość klubów wznowiła treningi w poniedziałek 17 lipca.
Czasu do pierwszego ligowego spotkania mało więc przed zawodnikami ciężkie treningi a w planie do rozegrania 5 gier kontrolnych. Wszyscy sparing partnerzy zostali dobrani tak, aby byli wymagającym przeciwnikiem, żeby dobrze przygotować się do rozgrywek ligowych.

Treningi odbywają się w poniedziałki, wtorki, czwartki oraz piątki na stadionie Górnika 09 w Mysłowickim Parku Zamkowym. Dodatkowo w środy i soboty będą rozgrywane gry kontrolne.
Cały okres przygotowawczy został zaplanowany tak, aby ,,wyciągnąć" z niego maksimum i być jak najlepiej przygotowany do spotkań o stawkę.

Zachęcamy także wszystkich zainteresowanych zawodników do spróbowania swoich sił w pierwszym zespole Górnika 09 Mysłowice.

Na razie jest zbyt wcześnie, aby mówić o ruchach kadrowych.


Plan sparingów:

1. MKS Siemianowiczanka (liga okręgowa) - 22.07.2017r.
2. MLKS Woźniki (liga okręgowa) - 26.07.2017r.
3. UKS Szopienice (liga okręgowa) - 29.07.2017r.
4. AKS Niwka Sosnowiec (A-klasa) - 02.08.2017r.
5. KS Olkusz (IV liga) - 05.08.2017r.


Przed każdym spotkaniem będziemy informować o miejscu i godzinie rozegrania meczu.

Dominik Żymła