Kocino jazda z gorolami!!!
BILETY JUŻ SĄ GOTOWE!


W sobotę punktualnie o godzinie 15.00 emocje sięgną zenitu! Bowiem Górnik 09 Mysłowice podejmie na własnym stadionie w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku zespół AKS-u Niwka Sosnowiec!!! oGROMNE Emocje na boisku i trybunach gwarantowane!

SPORTOWOJak wiadomo nikt z boiska nie chce zejść pokonany, nikt nie bierze pod uwagę nawet w najczarniejszym scenariuszu porażki w ,,Świętej wojnie".
Każdy z zawodników wybije się na wyżyny swoich możliwości, nikt nie będzie odpuszczał, każdy da z siebie wszystko, zostawi całe zdrowie i serce na boisku, nikt nie będzie cofał nóg, kości za pewne będą trzeszczały, jednak spotkanie tradycyjnie będzie ciekawe i bedzie dobrze się je oglądało.

Drużyny intensywnie się przygotowywują do tego spotkania.
Zawodników nie trzeba specjalnie motywować bo każdy wie o co toczy się gra.
Smaczku rywalizacji dodaje także fakt, że większość piłkarzy Grodu Mysława to rodowici Mysłowiczanie a większość zawodników Niwki są rdzennymi mieszkańcami Sosnowca. Więc każdy odda serce za klub.
Kocina do Klasyku podchodzi bezapelacyjnie jako wielki faworyt - jednak jak wiadomo w takich spotkaniach nie ma różnicy czy ktoś gra w ekstraklasie a przeciwnik w okręgówce, to spotkanie ma swoję historię i rządzi się swoimi prawami!

Przypomnijmy, iż na jesień w Sosnowcu Kocina wygrała po kapitalnym spotkaniu i trzymającym cąły czas napięciu 2-1 po dwóch bramkach Bojana Bruzia.


ORGANIZACYJNIECały czas trwają także intensywne prace na stadionie Górnika 09, gdzie zostanie rozegrane spotkanie.
Krzesełka na trybunie głównej są czyszczone, a także pozostałe elementy trybuny. Porządki są robione w okół stadionu. Konserwacje nie omięły także płyty boiska, tak aby była bardzo dobrze przygotowana na sobotnie szlagierowe starcie.

Ponad to z obiektem zapoznała się także policja, straż pożarna oraz firma ochroniarska która będzie czuwała nad bezpieczeństwem podczas trwania spotkania.

Jest także przygotowywane nowe nagłośnienie oraz nowa oprawa muzyczna. Po to by atmosfera była jak na najwyższym poziomie! Wszystko musi i będzie dopięte na ostatni guzik. Organizacyjnie powinno być bardzo dobrze.


KIBICOWSKO

Kibice także zapowiadają liczne przybycie. Zapowiadają stworzenie odpowiedniej atmosfery do takiego spotkania. Ponad to przypominamy, że dochód ze sprzedaży biletów zostanie w pełni przekazany kibicowi Kociny - Radosławowi kwietniewskiemu, o czym można wiecej poczytać TUTAJ
Jedynymi słowy czekają nas wielkie emocje, nie tylko na boisku ale także na trybunach. Czekas nas mecz na wysokim - ligowym poziomie. Zapraszamy wszystkich serdecznie na to arcyciekawe spotkanie!


GÓRIK 09 MYSŁOWICE-AKS Niwka Sosnowiec
28.03.15r. godz.15.00
Stadion Górnika 09Mysłowice, ul. Gwarków 13 ,,Park Zamkowy"
Cena biletu: 5 zł (można dać wiecej!)

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!!!


Dominik DoMeL Żymła