Kolejne remonty i pozytywne zmiany na Kocinie!


W końcu zaczęła układać się współpraca z MOSiR-em Mysłowice tak jak powinno to wyglądać. W budynku klubowym kolejne remonty i zmiany wizerunkowe a pierwszy zespół ma także nowe stroje! Mamy z czego się cieszyć!

Na wstępie chcieliśmy z całego serca podziękować Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Mysłowicach za dokonanie co ważne dobych zmian kadrowych, nowym gospodarzem został Pan Roman, który wcześniej działał społecznie na rzecz klubu, do swoich prac wkłada wiele serca i robi to z zamiłowaniem dla Górnika 09 Mysłowice pracując co dziennie i intensywnie a efekty są kapitalne!
Trzeba zaznaczyć, że MOSiR z Kociną gra do jednej bramki! Praca zaczęła układać się znakomicie, są fundusze na remonty, gospodarz oraz klub dostaje to co potrzeba dzięki czemu obiekt przy ul.Gwarków 13 odzysuje dawny blask, teraz wygląda współpraca tak jak powinna a czego brakowało w latach poprzednich.
Dziękujemy Dyrektorowi MOSiR-u Panu Bartłomiejowi Gruchlikowi a także Panu Jankowi i Sebastianowi za pomoc.
Jest dobrze, za to dziękujemy i prosimy o jeszcze!

A jakie zmiany nastąpiły w budynku?
Jak informowaliśmy latem po generalnych remontach instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej oraz grzewczej, szatnie oraz inne pomieszczenia (nie licząc toalet) zostały uporządkowane oraz odświeżone, teraz był gruntowny remont wraz z położeniem kafelek w toaletach oraz pod prysznicami w szatni dla dzieci i gości. Remont przeszła także szatnia gospodarzy, która została przyozdobiona w motywy klubowe, trwa także remont pomieszczenia gospodarczego dla pierwszej drużyny.
Remont przeszły także pomieszczenia biurowe, szatnia sędziowska oraz korytarz, wymieniono wszystkie grzejniki oraz częściowo okna. Niebawem rozpocznie się remont sali konferencyjnej/świetlicy oraz zostaną wymienione pozostałe okna a gdy tylko aura zacznie sprzyjać ponownie zostanie uporządkowany teren w okół stadionu oraz na terenie obiektu, trwają także ustalenia co do renowacji płyty głównej.

Teraz wchodząc do budynku czy szatni jest ciepło, czysto oraz dobrze się wszystko prezentuje, w końcu nie musimy się za budynek wstydzić.
Niebawem będą kolejne zmiany, ale o tym poinformujemy w odpowiednim czasie.

Trwają także zaawansowane rozmowy w sprawie remontu elewacji budynku klubowego która jak na razie straszy, pewne ustalenia już są, ale o konkretach napiszemy po zakończeniu rozmów.

Pierwszy zespół ma także nowe stroje, w kolorze granatowym, Śląskiej firmy Kokott a które po raz kolejny z resztą załatwił Pan Kazimierz Koperczak za co dziękujemy.

Jak można przeczytać jest dobrze a to jeszcze nie koniec a jak można zauważyć zgoda i współpraca ,,buduje"! :)

A poniżej można zobaczyć efekty prac w budynku klubowym oraz nowe trykoty:


szatnia pierwszego zespołuszatnia gościszatnia gościszatnia dziecibiurotoaletatoaletanowy trykot meczowynowy trykot meczowy
Dominik Żymła