Kolejny mecz przy Gwarków 13!
Czy na mecz z Piastem także przyjdzie spora ilość fanów Górnika 09?
(Na zdjęciu trybuna na 20 minut przed meczem z AKS Mikołów)


W sobotę o godz. 17.00 zostanie rozegrana 3 kolejka ligowa, Kocina na własnym obiekcie będzie gościć słabiutkiego Piasta Nowy Bieruń.

Faworyt jest jeden: Górnik 09 Mysłowice. To Kocina wygrała dwa pierwsze mecze ligowe, pierw w Mysłowicach pokonaliśmy AKS Mikołów, który grał w IV ligowym składzie 3-2, po dobrym i emocjonującym spotkaniu a w drugiej kolejce w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku pokonaliśmy na wyjeździe AKS Niwka Sosnowiec 2-1!
W obozie Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki” panuje wyśmienita atmosfera, zwłaszcza po tak udanym początku sezonu i zwycięstwu na inaugurację sezonu i po zwycięstwie z odwiecznym rywalem z Sosnowca.

Forma jest, dobra atmosfera i odpowiednie nastawienie także, ale czy będzie kolejne zwycięstwo? Jest taka szansa, nawet ogromna, bowiem gramy z bardzo słabym zespołem Piasta Nowy Bieruń.

Piast jest na 11 miejscu z jednym punktem. Drużyna z Bierunia nie tylko nie zdobywa punktów, ale też gra bardzo, bardzo słabo. Dwie bramki stracone i jedna zdobyta. Czy słabą dyspozycję wykorzysta Kocina i wygra mecz? Może wysoko, przecież mamy bardzo skutecznego Bojana Bruzia, ten ma już 3 gole na swoim koncie a za nami dwa mecze i to strzelone nie byle komu...

Dodajmy, że Piast na inaugurację zremisował 1-1 z równie słabym Zniczem Jankowiec (do Znicza po awansie z a-klasy nikt nie doszedł a i po odchodzi) a w drugiej kolejce uznał wyższość nie wiele lepszej drużyny z Łąki i przegrał 1-0.

Kocina ma i to ogromną szansę wygrać wysoko przed własną publicznością i mamy nadzieję, ze tak się stanie! Chyba, że Piast zacznie grać dobrze, nawet, jeśli tak by się stało to Górnik 09 Mysłowice bez większych problemów powinien sobie poradzić z drużyną z Bierunia Nowego.

W sobotę ma być ciepło i słonecznie, zachęcamy do przyjścia na mecz całymi rodzinami, można zrobić sobie spacer po Parku Zamkowym, zobaczyć dobre spotkanie, na trybunach jest super atmosfera, o co dba spiker, i można miło spędzić czas. Co ważne na stadionie jest w pełni bezpiecznie.


Górnik 09 Mysłowice-Piast Bieruń Nowy
23.08.14r.(sobota) godz.17.00
Stadion Górnika 09 w Parku Zamkowym
Mysłowice, ul. Gwarków 13

Kocina TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Rozmawiał: Dominik DoMeL Żymła