Kolejny wymagający rywal
Kibice w tym sezonie nie narzekają na brak goli i emocji!


W sobotę po dwutygodniowej przerwie ponownie na boisko wybiegną zawodnicy Górnika 09 Mysłowice. Po trudnych spotkaniach z Jastrząbem Bielszowice i UKS-em Szopienice, Kocinę czeka pojedynek z trzecim w tabeli Kolejarzem 24 Katowice.

Od początku sezonu Kolejarz 24 Katowice trzymie się w czołówce ligi i aktualnie do drugiego UKS-u Szopienice (miejsce premiowane awansem) traci 6 punktów a do lidera z Mysłowic, aż 15.
Dla Kolejarza 24 stawka meczu spora, przy zwycięstwie nad Kociną i porażce UKS-u z Bielszowicami strata zmniejszy się do 3 punktów a przed zespołami jeszcze bezpośrednie starcie.
Aktualnie Katowiczanie mają na swoim koncie 34 punkty, wygrali 11 spotkań, raz zremisowali i 5 razy przegrali. Bilans bramkowy to 34 gole zdobyte a 31 straconych.

Jesienią w Katowicach Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" rozniosła ówczesnego wicelidera i wygrała 8:0, a jak bedzie tym razem? Górnik 09 mimo iż rywal wymagający, jest zdecydowanym faworytem, gra na własnym stadionie przed własną publicznością, wysokie zwycięstwo jest jak najbardziej realne, ale Nas ucieszny skromne 1:0 ;)

Górnik 09 Mysłowice-Kolejarz 24 Katowice
22.04.2017r. godz. 16:00
Stadion Kociny
Mysłowicki Park Zamkowy


Z A P R A S Z A M Y ! ! !Dominik Żymła