Koniec działalności serwisu www.KOCINA.com.pl
To była trudna decyzja...


Niestety nadszedł już koniec, koniec działalności serwisu www.KOCINA.com.pl...


Przez 8 lat jako www.KOCINA.com.pl, wcześniej przez 4 lata jako www.KOCINA.pl.tl oraz www.TEAM09.pl.tl, byliśmy blisko Naszego ukochanego Górnika 09 Mysłowice, byliśmy z Klubem oraz zespołem po spadku z IV ligi jak i z okręgówki. Byliśmy na dobre i złe, nie tylko prowadząc działalność tutaj w internecie, ale pomagając min. pozyskując sponsorów czy w pracach porządkowych na stadionie.

Pomagaliśmy podczas organizacji spotkań ligowych i pucharowych czy przy innych inicjatywach organizowanych przez Kocinę.
Przez redakcję, przewinęło się kilkanaście osób i nikt z członków redakcji serwisu www.KOCINA.com.pl nie był profesjonalnym dziennikarzem, a sam serwis powstał z pasji do klubu i z chęci, aby było o Górniku 09 jak najgłośniej.
Jednym Nasza działalność oraz publikowane artykuły się podobały innym nie, jednak nie baliśmy się pisać prawdy, jak trzeba było to krytykowaliśmy, jednak jak było za co to także chwaliliśmy.

Serwis miał także wielu uznanych i cenionych partnerów medialnych, Nasze teksty oraz zdjęcia zostały opublikowane min. przez oficjalny portal Polskiego Związku Piłki Nożnej ŁączyNasPiłka.pl

Niestety to już historia i serwis kończy swoją działalność...

Złożyło się na to wiele czynników, brak czasu, brak chętnych do współpracy na zasadzie wolontariatu, co raz większe koszta związane z utrzymaniem strony no i dość mocno odbiegający od dzisiejszych standardów wygląd strony a przerobienie serwisu na nowoczesny i funkcjonalny to kosztowna inwestycja.

Strona będzie dostępna do dnia 3 lutego 2019r. Od 4 lutego zniknie z sieci podobnie jak fanpage KOCINA.com.pl w portalu społecznościowym facebook, natomiast fanpage KS Górnik 09 Mysłowice, pozostanie i co jakiś czas będą wrzucane posty.

Serwis www.KOCINA.com.pl decyzją Sądu Okręgowego w Katowicach został wpisany w rejestrze dzienników i czasopism pod poz. Pr. 2270 - w sądzie zawieszamy jedynie działalność co oznacza, że w przyszłości możemy wznowić działalność i mamy ogromną nadzieję, że to nastąpi.

Z tego miejsca pragniemy podziękować WSZYSTKIM Naszym czytelnikom i byłym współpracownikom, za to, że byliście :) Dziękujemy za konstruktywną krytykę oraz za słowa uznania i pochwały.

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Założyciel serwisu,

Redaktor Naczelny

Dominik Żymła