Krótki wywiad z ,,Kępikiem"Z okazji zbliżających się Derb Mysłowic z Unią Kosztowy serwis www.KOCINA.com.pl postanowił zadać kilka pytań zawodnikowi Górnika 09 - Arkowi Kępie.
KOCINA.com.pl: Za Wami już 15 kolejek, na początku było ciężko jednak teraz gracie naprawdę dobrze. Czy przed meczem Derbowym czujecie się lepiej, pewniej niż w sierpniu?
Arkadiusz Kępa: Zdecydowanie myślę, że każdy z nas uwierzył że jesteśmy w stanie powalaczyć o 3 pkt z każdą drużyną, pierwsza kolejka tak naprawdę była to wielka niewiadoma było mało czasu na zgranie się drużyny młodzi chłopcy dopiero wchodzili do seniorskiej piłki a teraz uważam, że jeśli zagramy tak jak w ostatnich meczach na swoim poziomie to powinno być dobrze.

KOCINA.com.pl: Czy przygotowywujecie się jakoś specjalnie przed tym spotkaniem?
Arkadiusz Kępa: Napewno, każdy z nas będzie chciał udowodnić, że ta wysoka porażka w pierwszym meczu była przypadkiem, chcemy się zrehabilitować i pokazać dobrą grę Kociny, a jeśli chodzi o same przygotowania to trenować będziemy jak przed każdym meczem.

KOCINA.com.pl: Jakie nastroje panują w szatni Górnika 09 przed derbami?
Arkadiusz Kępa:Jest pełna mobilizacja nie ma co ukrywać, że chcemy wygrać ten mecz i zrobimy wszystko, aby to Kocina była górą. KOCINA.com.pl: Jak ocenisz zespół Unii Kosztowy i ich dotychczasowe ligowe poczynania?
Arkadiusz Kępa: Jest to bardzo nieobliczalny zespół potrafią wygrać wysoko i z przekonaniem, ale też zdażały im się wpadki.

KOCINA.com.pl: Wiele osób twierdziło, że na inaugurację sezonu szło odczuć, że są to Derby Mysłowic, że jest to walka o Mistrzostwo Miasta. Kibice wówczas nie zawiedli. Jak myślisz, jak będzie tym razem?
Arkadiusz Kępa: Mam nadzieję, że publiczność nie zawiedzie i przyjdzie w licznym gronie, dopingujac naszą drużynę a My zrobimy wszystko żeby się nie zawiedli.
Górnik 09 Mysłowice – Unia Kosztowy
16.11.13r. godz. 13.00 Stadion Górnika 09
W Parku Zamkowym
Mysłowice, ul. Gwarków 13


Rozmawiał:Dominik DoMeL Żymła