Mecz, który trzeba zobaczyć!Już za kilka godzin Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie z AKS-em Niwką Sosnowiec w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku! Emocje gwarantowane!!!

Mimo że mecz rozgrywany jest w tygodniu, we wtorkowe popołudnie zainteresowanie spotkaniem jest bardzo duże.
Organizatorzy spodziewają się przybycia większej ilości kibiców na stadion w tym zorganizowanych grup sympatyków Mysłowickiej ,zero-dziewiątki” i Zielonej Koniczynki.
Nad bezpieczeństwem uczestników Klasyku będzie czuwała policja oraz straż miejska.
Apelujemy także do fanów obu ekip o kulturalny doping! Mamy nadzieję, że obejdzie się bez bijatyk.. Prosimy wszystkich sympatyków o zachowanie szczególnej ostrożności.

Na trybunach powinno być ciekawie, a jak będzie na boisku? Obydwie drużyny wystąpią w swoich najmocniejszych składach, zawodników nie trzeba specjalne motywować, bowiem w większości piłkarze Górnika 09 to Mysłowiczanie a większość zawodników Niwki to Sosnowiczanie, więc każdy wie, jaka jest stawka tego spotkania, tu nie mam mowy o porażce czy remisie liczy się tylko zwycięstwo!

Po południu synoptycy przewidują słońce oraz około 15 stopni Celsjusza, dzięki czemu sama pogoda zachęca do oglądania meczu na żywo.

Dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie będą mogły przyjść na stadion w Parku Zamkowym serwis www.KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo!

Więcej o relacji na żywo: Relacja NA ŻYWO! Zachęcamy także do zapoznania się z statystyką przed Klasykiem: Statystyka przed Klasykiem


Dominik DoMeL Żymła