Mecz na szczycie!
Czy Górnik 09 podobnie jak jesienią pokona UKS Szopienice?


Już w sobotę niepokonany lider z Mysłowic Górnik 09 zmierzy się w Katowicach z wiceliderem UKS-em Szopienice. Emocje gwarantowane!

Przed Kociną kolejny ciężki mecz. Na boisku w Katowickich Szopienicach spotkają się dwa najlepsze zespoły w tym sezonie, lider-Górnik 09 Mysłowice, który ma komplet zwycięst oraz wicelider UKS Szopienice, który jak na razie przegrał jeden jedyny mecz i to z ,,zero-dziewiątką".

Do ligi okręgowej awansują dwa pierwsze zespoły, Górnik 09 nad trzecim Kolejarzem 24 ma przewagę 17 punktów a nad drugim UKS-em Szopienice 9 punktów. Wicelider z Katowic nad trzecim Kolejarzem 24 ma z kolei 8 punktów przewagi. Zwycięstwo Mysłowiczan oznaczałoby przewagę już 12 punktów nad drugim zespołem co praktycznie dałoby mistrzostwo ligi, a przy zwycięstwie Kolejarza 24 przewaga UKS-u stopniała by do 5 punktów.

Mecz zapowiada się ciekawie, stawka duża, Kocina chce odnieść kolejne zwycięstwo ligowe z rzędu i ma ku temu spore szanse a UKS chce sie zrewanżować za jesienną porażkę w Mysłowicach (wygrał 3:2 Górnik 09) i być pierwszym zespołem, który zatrzymał rozpędzonego lidera z Mysłowic.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, to mecz na szczycie ligi. Jednak, nie ma sensu więcej pisać o tym spotkaniu, po prostu trzeba zobaczyć ten pojedynek na żywo!


UKS Szopienice-Górnik 09 Mysłowice
08.04.17r. (sobota) godz. 16:00
Katowice-Szopienice, ul. 11 Listopada 16

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!


Dominik Żymła