Mecz o MISTRZOSTWO Mysłowic!W najbliższą sobotę 16 listopada o godz. 13.00 Górnik 09 na własnym stadionie zmierzy się z Unią Kosztowy – aktualnym Mistrzem Mysłowic.
Jak wiadomo Unia Kosztowy jest aktualnym Mistrzem Mysłowic, a nie jak myśli większość osób III-cio Ligowy Górnik Wesoła. Dlaczego? To proste. O Mistrzostwie Miasta decydują mecze oficjalne, w Naszym przypadku mecze ligowe oraz Pucharu Polski. Wesoła wpierw odebrała Kocinie tytuł a następnie straciła go w ostatnim oficjalnym pojedynku z Unią Kosztowy, który miał miejsce 20 września 2011 roku w ramach Pucharu Polski - Unia Kosztowy wygrała po dogrywce z Górnikiem Wesoła 3:2. Dlatego właśnie klub z Kosztów jest aktualnym Mistrzem Mysłowic. Przypomnijmy, iż ostatnie spotkanie o tytuł Mistrza Miasta Mysłowice odbył się 10 sierpnia, wówczas to Kocina przegrała 4:0 z Unią.

Przy zwycięstwie Unii bądź remisie będzie bez zmian, Kosztowy będą Mistrzem Mysłowic, Górnik Wesoła, który gra o dwie klasy wyżej będzie a w zasadzie jest drugi, na trzecim miejscu będzie Górnik 09 Mysłowice a na ostatnim Lechia 06.

Natomiast przy zwycięstwie Górnika 09, to Kocina będzie Mistrzem Mysłowic, Unici będą na drugim miejscu a Górnik Wesoła dopiero trzeci.

A wiec jest, o co grać!

Kocina TYLKO ZWYCIĘSTWO!Górnik 09 Mysłowice - Unia Kosztowy
16.11.13r. godz. 13.00 Stadion Górnika 09
W Parku Zamkowym
Mysłowice, ul. Gwarków 13


Dominik DoMeL Żymła