Mecz przyjaźni!
Kapitanowie Kociny i Unii podczas wyprowadzania drużyn na boisko uśmiechali się do siebie - co może świadczyć o bardzo dobrych relacjach!


Już w sobotę zostaną rozegrane Derby Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Kosztowy! Zapraszamy na mecz przyjaźni!

Unia Kosztowy i Górnik 09 Mysłowice lubią się, zarządy oraz zawodnicy wspierają się oraz sobie pomagają, także kibice żyją na bardzo przyjaznej i miłej stopie. Można zauważyć, kiedy np. Kocina gra u siebie w sobotę a Unia w niedzielę jak na trybunach stadionu przy Gwarków 13siedzi wielu zawodników Unii Kosztowy oraz działacze.
Chociażby latem tego roku kluby w ramach wzajemnej pomocy ,,wymieniły" się zawodnikami, z Kosztów na Kocinę przyszedł napastnik Bojan Bruź, pomocnik Wojciech Śmigiel oraz obrońca Paweł Jędyk natomiast z Gwarków na Paderewskiego trafił najlepszy zawodnik Kociny w zeszłym sezonie Rafał Wiklak.

Atmosfera na trybunach będzie bardzo przyjazna. Będzie bezpiecznie dlatego na mecz warto wybrać sie całymi rodzinami razem z dziećmi dla których obejrzeniem meczu na żywo na pewno będzie wielką frajdą.

Jak powiedział jeden z redaktorów serwisu sportowego (na Jego prośbę nie ujawniamy danych), ~ atmosfera na stadionie Kociny jest wyjątkowa i niesamowita. Podoba mi się zwłaszcza oprawa muzyczna. Muzyka motywująca dla zawodników oraz budująca napięcie na trybunach. No i efekty dzwiękowe po bramkach. Do tego wspaniali kibice. Jestem ciekaw co będzie się działo podczas meczu derbowego! Już nie mogę się doczekac meczu z Unią Kosztowy!

Do tego poziom sportowy na boisku będzie zupełnie inny. Jako, że jest to spotkanie derbowe zawodnicy zawsze wybijają sie na wyżyny swoich możliwości co powinno sprawić, że mecz będzie ciekawy i wyrównany. Nie będzie niepotrzebnych i brutalnych fauli. Nie będzie nie sportowego zachowania.

Dzięki temu będziemy świadkami dobrego widowiska sportowego, które będziemy mogli zobaczyć w miłej i przyjaznej atmosferze!

Organizatorzy przygotowali także kilka niespodzianek.

Czy Kocina obroni tytuł Mistrza Mysłowic? Odpowiedź poznamy już w sobotę! Zapraszamy na mecz!DERBY MIASTA MYSŁOWICE!


Górnik 09 Mysłowice - Unia Kosztowy
30.08.14r.(sobota) godz. 17.00
Stadion Górnika 09 w Parku Zamkowym
Mysłowice 41-400, ul.Gwarków 13
Wejściówka: 5zł (kobiety i dzieci za darmo!)
Jeśli jesteś prawdziwym Mysłowiczaninem powinieneś tu przyjść!

Dominik DoMeL Żymła