Może być ciężko...


W sobotę o godzinie 17.00 Górnik 09 Mysłowice podejmować będzie na własnym stadionie zespół LKS-u Łąka. Zapowiada się bardzo ciężkie starcie...

Niestety Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" ma problemy kadrowe...
Z powodu kontuzji na pewno nie wystąpi nasz najlepszy strzelec Bojan Bruź. Ponad to po ostatnim spotkaniu ze Zniczem Jankowice kontuzjowani są: Jacek Ryczan, Damian Humski oraz Radosław Błaszczyk więc ich występ jest nie pewny.
Jakby tego było mało na meczu zabraknie pauzująego za żółte kartki Marka Kurtoka oraz nie będzie Mateusza Augustyna.

A więc pewnych do gry jest zaledwie... 11 zawodników... Więc dobrze by było, żeby nasi kontuzjowani mogli zagrać...

Niestety to nie napawa optymizmem... Czeka nas ciężkie starcie, tym bardziej, że zawodnicy Kociny w nogach mają wtorkowy i sobotni mecz... A kadra LKS-u Łąka jest szeroka...

Jednak zawodnicy Górnika 09 Mysłowice są określani jako wojownicy i zespół grający od początku do końca więc LKS wcale tak łatwo miał nie będzie, tym bardziej, że gramy przed własną publicznością i na własnym stadionie.

Trzeba jednak przypomnieć, że jesienią przed meczem z Kociną Łąka na własnym stadionie w sześciu spotkania wygrała wszystkie, strzeliła, aż 20 bramek a straciła zaledwie jedną! Mysłowiczan gościli jako wicelider tabeli a zawodnicy Górnika 09 ,,skosili Łąkę" i po kapitalnym spotkaniu wygrali 3-1! - oby tym razem było podobnie a przede wszystkim zwycięsko!

KOCINA TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!Dominik DoMeL Żymła