Nic nie wpadło...Górnik 09 Mysłowice-Krupiński Suszec
0 - 0
( 0-0 )
Kibice którzy na żywo mogli zobaczyć spotkanie Górnika 09 Mysłowice z Krupińskim Suszec nadal są w głębokim szoku, że Kocina mimo takiej dominacji i tylu doskonałych okazji nie zdobyła gola...
Na pewno cieszy ambitna i waleczna postawa podopiecznych trenera Huberta Wilka oraz dobra gra i jeden punkt, chociaż powinny być 3.


Od pierwszego gwizdka arbitra to piłkarze Górnika 09 Mysłowice byli zdecydowanie lepszym zespołem, wprawdzie zespół z minuty na minutę się rozkręcał to już od początku Kocina była lepiej zorganizowana, był pomysł na grę a zawodnicy grali z sercem, walecznie i ambitnie zostawiając na boisku wiele zdrowia.

Już w pierwszej połowie Mysłowiczanie stworzyli sobie sporo bardzo dobrych okazji bramkowych, ale szwankowało wykończenie. A zespół Krupińskiego raz po raz próbował zdobyć bramkę.
W przerwie kibice spodziewali się jeszcze lepszej gry no i bramek zdobywanych przez zawodników Górnika 09. I rzeczywiście gra była zdecydowanie lepsza, emocji nie brakowało a kibice mogli wykończyć się nerwowo, bowiem Kocina dominowała a przyjezdni nie mieli za wiele do powiedzenia, piłkarze z Grodu Mysława stwarzali sobie dobre, bardzo dobre i doskonałe sytuacje bramkowe, nie brakowało 100% czy ,,300%" okazji, jednak piłka nie wpadała do bramki drużyny z Suszca która była jakby zaczarowana a kibice nie dowierzali, że bramkarz przyjezdnych po raz kolejny odbił piłkę...
Czego nam brakowało? Napewno najzwyczaniejszego szczęścia i lepszego wykończenia sytuacji...
W 91 minucie sędzia nie odgwizdał rzutu karnego dla Górnika 09 za zakranie ręką zawodnika Krupińskiego.

Ostatecznie Kocina zremisowała bezbramkowo spotkanie, Krupiński zdobył punkt a Górnik 09 dwa punkty stracił, jednak ten jeden punkt jest także bardzo ważny, przyjmujemy go z szacunkiem i radością, jednak czuć ogromny niedosyt. Na pewno cieszy postawa podopiecznych trenera Huberta Wilka, którzy dzielnie grali do końca a gra na pewno napawa optymizmem.
Przed zespołem mało czasu, bowiem już w srodę Kocina zmierzy się w Rudzie Śląskiej w zaległym spotkaniu z Wawelem Wirek a zawodnicy oraz sztab szkoleniowy do tego czasu na pewno popracują nad skutecznością.Skład Górnika 09:
1. Krzysztof ŻYMEŁKA
4. Tomasz NOWAK (78' 6. Kamil BACIA)
5. Mateusz AUGUSTYN
3. Sebastian PTASZEK -91'
17. Kamil DYLEWSKI (46' 8.Mateusz BRYK)
11. Przemysław DUDA
10. Paweł MAŁOLEPSZY
19. Adrian WALENDOWSKI
20. Krzysztof GONDZIK (60' 7. Adrian BOGDAŃSKI)
9. Wojciech KOWALSKI
99. Marcin JASZCZUK


Rezerwa:
66. Radosław BŁASZCZYK
15. Mateusz DUDEK
18 Bartosz HEIN
40. Patryk BOŻEK


Trener: Hubert WILK
II trener: Radosław BŁASZCZYK
Kierownik: Dominik ŻYMŁA


Skład Krupińskiego:
1. Mateusz KUBIK
3. Daniel ZIELONKA
4. Tomasz URBANEK
5. Robert SKAPCZYK -76'
7. Szymon GRABSKI
8. Szymon PASTUSZKA
15. Daniel GAJEK
11. Arkadiusz NEUMANN
14. Łukasz GÓRA
17. Roman GRABIEC (50' 6. Sebastian PALARCZYK -82')
18. Tomasz BIBER


Rezerwa:
19. Wojciech BIBER
2. Piotr DREWA
10. Patryk KRÓL
9. Bartosz KOŁODZIEJ


Trener:Jarosław WARZECHA
Kierownik: Arkadiusz NAWROCKI
Sędzia główny: Bartosz BADOWSKI
1 asystent: Tomasz SKRZEK
2 asystent: Cezary CHLEBOWSKI

Podokręg: SOSNOWIEC

Dominik Żymła