Niedzielny kierunek: Żory!
Kto poprowadzi w sobotę Kocinę do zwycięstwa?


W sobotnie przed południe Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejny mecz ligowy, tym razem w Żorach z tamtejszym Klubem Sportowym.

Faworytem spotkania bez wątpienia są Mysłowiczanie. Oba zespoły można powiedzieć, że dzielą dwa bieguny ligowe, Kocina ma na swoim koncie 3 zwycięstwa oraz remis i porażkę natomiast ekipa Żor ma komplet porażek.
KS zdobył zaledwie 3 bramki a stracił, aż 19!

Mecz zapowiada się ciekawie, Kocina po dwóch słabszych meczach zagrała w końcu dobrze i to w meczu derbowym z Unią Kosztowy - mimo porażki gra była dobra co pozwala mieć nadzieję przed niedzielnym spotkaniem, tym bardziej, że zawodnicy mieli do odpoczynku dużo więcej czasu, tym razem 8 dni! Bo w ostatnich dwóch tygodniach graliśmy często (sobota-wtorek-sobota-środa-sobota) (mecz ligowy z Niwką, Puchar Polski z UKS-em Szopienice, mecz ligowy z Piastem Nowy Bieruń, mecz ligowy z Spartą Katowice, mecz ligowy z Unią Kosztowy) .Rywal mimo braku punktów gra nie najgorzej a jak twierdzą fani i zawodnicy tego zespołu to tylko kwestia czasu kiedy zaczną wygrywać.

Rywala nie możemy lekceważyć, w 4 kolejce kiedy Żory zdobyły 3 bramki wydawało się, że to już jest to, że wszystko w nowym zespole zaskoczyło, (porażka 3-5 z Zniczem Jankowice), jednak w ostatniej kolejce najbliższy rywal Górnika 09 został rozbity przez LKS Łąka i to, aż 8-0!

Wyniki nie odzwierciedlają postawy zawodników Żor na boisku a zespół gra co raz lepiej. Miejmy nadzieję, że w ekipie gospodarzy, w meczu z Mysłowicką ,,zero-dziewiątką" nie zaskoczy to coś.


Serwis www.KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo z tego spotkanioa na łamach swojej strony.

KS Żory - Górnik 09 Mysłowice
07.09.14r.(niedziela) godz. 11.00
Stadion KS-u Żory
44-240 Żory, ul. Wolności 36a

KOCINO WRÓC Z 3 PKT!Dominik DoMeL Żymła