Nie taki MKS mocny




Kibice zgromadzeni na stadionie zobaczyli słabe spotkanie...


Górnik 09 Mysłowice - MKS Lędziny
0 - 2
( 0-2 )




Nie taki MKS Lędziny mocny jak wszyscy mówią, z pewnością był to zespół do ogrania, niestety Kocina zagrała słabe spotkanie i w zasadzie wyszła tylko na drugą połowę...





Pierwsze trzy kwadranse wyglądały tak jak większość kibiców przypuszczała, MKS Lędziny grał a Górnik 09 bronił się i próbował grać z kontry, próbował bo do 30-20 metra jeszcze jakoś to wyglądało bo dalej w zasadzie zawodnicy Kociny nie robili nic.

Pierwsza bramka padła w 32 minucie, gdzie środkowy obrońca MKS-u w pojedynku z Łukaszem Bogackim zachował zimną krew i wykorzystał błąd defensorów Górnika 09.
0-2 było w 42 minucie gdzie Kamil Uniejewski po dośrodkowaniu z boku boiska głową podwyższył prowadzenie obok biernej postawy obrońców i bramkarza Kociny.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra Górnika 09 Mysłowice, podobnie jak w pierwszej części było dużo twardej gry bo nikt nie odstawiał nóg, ale Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" w końcu zaczęła grać także w ataku stwarzając sobie okazje jednak bez większego skutku.
Przyjezdni atakowali jednak lepiej w obronie niż na początku meczu grała Kocina i więcej goli w spotkaniu nie ujrzeliśmy.

Górnik 09 Mysłowice przegrał kolejne spotkanie, tym razem po słabym meczu z aspirującym do awansu MKS-em Lędziny 0:2, jednak od zespołu z Lędziny jako faworyta do awansu oczekuje się więcej i zdecydowanie lepszej gry.



Skład Górnika 09:
89. Łukasz BOGACKI
6. Łukasz KASPRZYK
21. Piotr ROTKO [Kapitan]
2. Kamil DYLEWSKI
15. Arkadiusz KĘPA
9. Wojciech KOWALSKI
18. Michał KOWALSKI (46' 4. Michał MARKO)
19. Marcin GOLASZ (46' 3. Jacek RYCZAN -82')
8. Mateusz BRYK -78'
7. Adrian BOGDAŃSKI -47'(66' 16. Łukasz MALINA)
20. Krzysztof GONDZIK


Rezerwa:
22. Radosław BŁASZCZYK
14. Grzegorz WOJCIECHOWSKI
17. Kamil BACIA
13. Karol STRZEWICZEK


Trener: Jerzy WIJAS
Kierownik: Kazimierz KOPERCZAK


Skład MKS-u:
1. Szymon KWIATKOWSKI
6. Grzegorz BEDNAREK
21. Kamil UNIEJEWSKI -32' -42'
26. Mateusz ROSZAK
8. Dawid KARLIK (78' 22. Kamil INGRAM)
28. Michał NAGI
10. Piotr KAPELA
18. Michał GADAJ (61' 4. Damian SITEK -80')
16. Nikodem NAGI (75' 13. Marcin JÓZEFOWICZ)
15. Mateusz ŚLIWA [Kapitan]
14. Norbert STWORZYJAN (90' Maksymilian HODY)


Rezerwa:
12. Krzysztof PIECZONKA
7. Karol NOWROCKI
2. Daniel DOMŻAŁ



Trener: Sebastian IDCZAK
Kierownik: Sławomir ROSZAK
Masażystka: Marek SZCZEPANEK



Sędzia główny: Tytus SKOWRONEK
1 asystent: Tomasz ŚWIATOWSKI
2 asystent: Krzysztof KRAWCZYK

Podokręg: BYTOM





Dominik DoMeL Żymła