Nowy serwis?!Serwis www.KOCINA.com.pl czekają wielkie zmiany! Pierwsza bardzo ważna i istotna już się dokonała!

Do końca roku w serwisie www.KOCINA.com.pl dojdzie do wielu zmian. Jedne będą widoczne wcześniej, drugie później. Zmiany będą dotyczyły dosłownie każdej płaszczyzny związanych nie tylko z samą stroną.
Wszystko po to, aby serwis był często i chętnie odwiedzany, aby dostarczał jak najwięcej dobrych i sprawdzonych informacji, tak aby osobie będącej na stronie dobrze się ją przeglądało oraz, aby portal był jak najbardziej funkcjonalny i multimedialny dla kibiców i sympatyków Górnika 09 Mysłowice.

Wszyskie zmiany zostaną zakończone do końca obecnego roku.

Pierwszą bardzo istotną zmianą jest fakt, iż serwis www.KOCINA.com.pl jest zarejestrowany w sądzie jako dziennik i w pełni może działać pełnoprawnie jako media w oparciu o prawo prasowe (wpis w rejestrze dzienników i czasopism pod poz. Pr.2270 - decyzją Sądu Okręgowego w Katowicach).

Cel jest prost, strona ma jak najlepiej promować nasz klub - Górnik 09 Mysłowice, informować o wszystkim co związane z Mysłowicką ,,zero-dziewiatką" a jednocześnie ma być serwisem na jak najwyższym poziomie!

Jednocześnie zapraszamy także osoby do współpracy z serwisem (nie koniecznie w redagowaniu tekstów), więcej informacji na ten temat uzyskacie drogą mailową (redakcja@kocina.com.pl).

Dominik DoMeL Żymła