Ograć lidera!Sympatycy i piłkarze Górnika 09 Mysłowice maja zapewne wielką ochotę na kolejną sensację, tym razem na wyjazdowe zwycięstwo z liderem ,,okręgówki” – Przemszą Siewierz.
W Dzień Zaduszny – 02.11.13r. o godz. 13.30 w Siewierzu rozpocznie się spotkanie pomiędzy gospodarzem – Przemszą a ekipą gości, czyli drużyną Górnika 09 Mysłowice.

Siewierzanie mają na swoim koncie 30 pkt. zdobytym dzięki 9 zwycięstwom i trzem remisom, piłkarze Przemszy schodzili z boiska pokonani zaledwie raz a miało to miejsce 17 września – wówczas to górą byli piłkarze AKS-u Niwka Sosnowiec zwyciężając 2-1.
Bilans bramkowy Przemszy to 28 bramek zdobytych a zaledwie 6 straconych (za nami 13 ligowych spotkań).

W ostatnim spotkaniu ligowym rozegranym przed tygodniem w Siewierzu górą byli gospodarze ogrywając Wawel Wirek 3-1.

Kocina po ostatniej wygranej na własnym stadionie 3-1 z trzecią wówczas Pogonią Imielin ma chęć na kolejne zwycięstwo tym razem z liderem. Jeżeli w pierwszej połowie bramki nie stracimy to o wynik możemy być spokojni bo Górnik 09 z reguły w drugiej połowie gra na bardzo wysokim i dobrym poziomie, zapewne nikt by się nie pogniewał gdyby Mysłowicka ,,zero-dziewiątka” rozegrała całe spotkanie tak jak ostatnio gra w drugich połowach.

Dodajmy, że piłkarze z Grodu Mysława ostatnie wyjazdowe spotkanie rozegrali dwa tygodnie temu w Ujejscach pokonując tamtejszy Pionier 2-0. Warto także wspomnieć, że była to pierwsza porażka Pioniera na własnym obiekcie od kilku długich miesięcy.


Przemsza Siewierz - Górnik 09 Mysłowice
02.11.13r. godz.13.30
Siewierz ul. Słowackiego 2a


Dominik DoMeL Żymła