Ograć rezerwy Uranii Ruda Śląska!
Czy Kocina zdemoluje kolejnego rywala?


W sobotę na Gwarków 13 przyjedzie dziewiąty zespół Katowickiej A-klasy czyli, rezerwy Uranii Ruda Śląska wzmocniona zawodnikami z pierwszego zespołu. Czy rozpędzony Górnik 09 Mysłowice wysoko pokona kolejnego rywala?

Najbliższy przeciwnik Górnika 09 Mysłowice-Urania II Ruda Śląska traci do Kociny aż 16 pkt! Rudzcy rezerwiści dotychczas zgromadzili ich 11 (trzy zwycięstwa, dwa remisy i cztery porażki) bramek zdobytych 17 a straconych 15.

Pierwszy zespół Uranii jest obecnie na piątym miejscu w Lidze Okręgowej a w sobotę Urania w derbach Rudy Śląskiej zmierzy się o godzinie 13:00 z Wawelem Wirek a więc zespół rezerw ,,wzmocnią" tylko zawodnicy z szerokiej kadry, którzy nie załapali się do 18-stki meczowej.

Urania II Ruda Śląska po niemrawym początku sezonu gra teraz poprawnie jednak piłkarze Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" bez problemu powinni sobie z Nimi poradzić.

Kocina pókico wygrała z każdym, z Szopienicami, Bielszowicami a w ostatniej kolejce na boisku mocnego wicelidera (Strażaka Mikołów) wygraliśmy 3:5 i oby te wyniki za bardzo nie rozluźniły piłkarzy Górnika 09, bo mecz trzeba jeszcze rozegrać przez co najmniej 90 minut i wygrać a rywal na pewno łatwo się nie podda.

Górnik 09 Mysłowice-Urania II Ruda Śląska
22.10.16r.(sobota) godz. 15:00
Stadion Górnika 09
Mysłowicki Park Zamkowy ul. Gwarków 13

Z A P R A S Z A M Y ! ! !Dominik Żymła