Okazja do rehabilitacji!
Czy Górnik 09 ponownie wygra z Krupińskim Suszec?


Już w sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice zmierzą się na własnym stadionie z Krupińskim Suszec. Dla podopiecznych trenera Huberta Wilka to świetna okazja do rehabilitacji za Wielko Sobotnią porażkę z Sokołem Wola.

Kocina wreszcie wraca na Gwarków 13! Po 19 tygodniach Górnik 09 rozegra w końcu mecz na własnym stadionie, przy własnej publiczności co zdecydowanie będzie naszym atutem, bo nikt jak kibice nie potrafi zmotywować zawodników, do tego dobrze przygotowana murawa i doskonalne znane boisko.

Drużyna Krupińskiego Suszec jest w strefie spadkowej, z 11 punktami zespół z Suszca jest na 14 pozycji w tabeli, jednak po słabej pierwszej połowie rundy jesiennej drużyna zaczęła grać poprawnie.
Zimą do zespołu dołączyło kilku doświadczonych zawodników a drużyna dobrze przepracowała okres przygotowawczy a gra wiosną jest dużo lepsza, w grze Krupińskiego widać doświadczenie, ale także spokój chociaż wyniki są zgoła inne niż gra.
W pierwszym meczu ligowym w 2018 roku Krupiński uległ na wyjeździe Pogoni Imielin 5:1 a w minionym tygodniu na własnym stadionie ulegli Podlesiance Katowice 5:0, jednak grali z dwoma głównymi kandydatami do awansu.

Jesienią w Suszcu zwyciężyła 4:0 Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" po golach Krzysztofa Gondzika i trzech Marcina Jaszczuka.

W zespole Górnika 09 zabraknie pauzujących za kartki Łukasza Bogackiego oraz Marka Kurtoka a z urazem zmagają się Adrian Walendowski i Kamil Dylewski, których sobotni występ stoi pod znakiem zapytania.
Od jakiegoś czasu z Kociną ponownie trenuje Bartek Hein, który grał w barwach Górnika 09 w minionym sezonie, Bartek jest już zgłoszony do rozgrywek i w sobotę znajdzie się w kadrze meczowej.

Przed Kociną ciężki mecz z amibitnym zespołem, któremu punkty są potrzebne jak tlen i który do ostatniego gwizdka nie odpuści...


Górnik 09 Mysłowice-Krupiński Suszec
07.04.18r. (sobota) godz. 17:00
Stadion Kociny, Mysłowice ul.Gwaków 13

Z A P R A S Z A M Y ! ! !
Dominik Żymła