Ostatni akcent rundy jesiennej
Zawodnicy Górnika 09 intensywnie pracują nad skutecznością


W sobotę o godz. 13:30 na stadionie przy ul. Gwarków 13, Górnik 09 Mysłowice rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej. Rywalem Kociny będzie kolejny kandydat do awansu AKS Mikołów.

Zespół AKS-u Mikołów to solidny i poukładany zespół, który plasuje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli ze stratą zaledwie 4 punktów do lidera.
Mikołowianie bardzo chcą awansować do IV ligi i są na to przygotowani zarówno finansowo jak i organizacyjnie a co ważne mają dobry zespół, który bez większych problemów poradziłby sobie na wyższym szczeblu rozgrywkowym.
W obecnym sezonie w 14 meczach drużyna AKS-u zdobyła 30 pkt (9 zwycięst, 3 remisy i 2 porażki) strzelając 42 gole (najwięcej w całej stawce!) tracąc przy tym 17.

Podopieczni trenera Huberta Wilka po trzech z rzędu ligowych porażkach są głodni zwycięstwa bardziej niż wygłodniałe lwy czujące świeże mięso. Czy ta sportowa złość i głód zwycięstwa przeleje sie na wynik? Bo gra jest dobra a skuteczność była załamująca... Jednak zawodnicy z determinacją nad nią pracują na treningach.

Wierzymy, że ,,zero-dziewiątka" się przełamie i zwycięsko zakończy rundę jesienną!


Górnik 09 Mysłowice-AKS Mikołów 25.11.17r. godz. 13:30
Mysłowicki Park Zamkowy
Stadion Kociny

Z A P R A S Z A M Y ! ! !
Dominik Żymła