Zawodnicy Kociny pokazali się z dobrej strony.

Górnik 09 Mysłowice - Bolesław Bukowno
4 - 1
( 1-1 )

W sobotnie popołudnie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice rozegrali w Dąbrowie Górniczej Strzemieszycach kolejny sparing. Tym razem po bardzo dobrym spotkaniu pewnie wygraliśmy 4-1.

Początek spotkania był dość wyrównany, kilka nie złych okazji miały obie ekipy, jednak to piłkarze Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" mieli dogodniejsze okazje do zdobycia gola, jednak brakowało zimnej krwi... Niestety to zawodnicy Bolesława wyszli na prowadzenie w 21 minucie spotkania.
A w 29 minucie było już 1-1. Bramkę dla Kociny z rzutu karnego zdobył Marek Kurtok.
Końcówka pierwszej połowy należała do Kociny, która kontrolowa przebieg wydarzeń na boisku, w bramce pewnie interweniował Radek Błaszczyk, tylko brak skuteczności i wykończenia wdawał się we znaki...

Druga połowa od początku do końca należała do Górnika 09, zdobyliśmy trzy bramki, aczkolwiek mogło paść zdecydowanie więcej. Kilka ciekawych akcji, trener posprawdzał także zawodników na różnych pozycjach. Szansę do pokazania się dostało kilku zawodników.
Dwóch testowanych piłkarzy, pokazało się z bardzo dobrej strony, są to dwaj doświadczeni, ograni i poukładani obrońcy, którzy zdecydowanie wzmocnią zespół a co ważne, chcą grać dla piłkarskiejDumy Mysłowic.

Tą grę kontrolną można zdecydowanie zaliczyć na plus.

W 79 minucie spotkania doszło do nie codziennej sytuacji...
< Zawodnicy Bolesława Bukowno kompletnie nie radzili sobie ze swoją grą, wynikiem, grali brutalnie i w końcu zaatakowlai zawodników Kociny... Doszło do długiej, ostrej przepychanki (nie będziemy wdawać się w nie przyjemnie szczegóły), sędzia pokazał zawodnikom Bukowna kilka czerwonych kartek by ostatecznie przed wcześnie zakończyć spotkanie...
Żeby grać w piłę poza chęciami i umiejętnościami trzeba też mieć choć odrobinę kultury i umiejętności ,,trzymania emocji na wodzy", a patrząc na postawę zawodników Bolesława chyba nie do końca o tym wiedzili, i na przyszłość życzymy im więcej sportowej postawy ;)