Pierwsza bitwa!
Zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" są gotowi do ciężkiej walki!


W najbliższą niedzielę Kocina zainauguruje tak długo wyczekiwaną rundę rewanżową spotkaniem wyjazdowym z Rozwojem II Katowice.
A kibiców z Mysłowic w sobotę zapraszamy do Kosztów na mecz Unii z AKS-em Mikołów.


Zespół rezerw Rozwoju Katowice nie będzie występował w swoim ,,podstawowym" składzie, od pierwszych minut wystąpią zawodnicy z szerokiej kadry pierwszego zespołu, rezerwowi i Ci który w sobotę na boiskach I-szo ligowych nie wybiegali za dużo minut a dopiero w drugiej kolejności będą na boisko wchodzić zawodnicy trenujących na co dzień z rezerwami.

W Górniku 09 Mysłowice na pewno nie zagra Adrian Bogdański który pauzuje za żółte kartki oraz kontuzjowani Bartosz Przybylski oraz Mateusz Grochla pod znakiem zapytania stoi także występ zmagających się z kontuzją Grzegorz Wojciechowski oraz Marcin Jaszczuk.
Więc niestety sezon zaczynie się dla Nas od niezwykle ciężkiego pojedynku...
Jednak możemy być pewni, że zawodnicy Kociny nie odpuszczą i będą walczyć do końca.

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 13:30 na boisku Kolejarza 24 Katowice (sztuczna nawierzchnia) w Katowicach przy ul. Alfreda 1.

Jednak wszystkich Państwa spragnionych ligowych emocji zapraszamy w sobotę na mecz zaprzyjaźnionej Unii Kosztowy z AKS-em Mikołów, początek meczu o godzinie 15:00 na stadionie w Kosztowach przy ul. Paderewskiego.


Rozwój II Katowice-Górnik 09 Mysłowice
20.03.2016r. godz. 13:30
Katowice, ul. Alfreda 1
Serdecznie zapraszamy!Dominik DoMeL Żymła