Pierwszy sparing w sobotę!
Jak zaprezentują się w sparingu testowani zawodnicy?


W najbliższą sobotę tj. 23 lipca o godzinie 11:00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na stadionie Lechii 06 Mysłowice z aspirującym do awansu do IV ligi MLKS Woźniki.

Trwają przygotowania do nowego sezonu, który Górnik 09 Mysłowice rozpocznie za miesiąc. Mamy zaplanowanych pięć gier kontrolnych a pierwszą rozegramy już w sobotę.
Rywalem Kociny będzie MLKS Woźniki który chce awansować do IV ligi, w minionym sezonie klubowi z Częstochowskiej okręgówki nieudało się awansować, dlatego w tym okienku trnsferowym drużyna się wzmacnia. Ciekawostką jest, iż w minionym sezonie zespół z Woźnik prowadził Wojciech Osyra a Jego asystentem był... Adam Goździcki.

Czeka Nas mecz z wymagającym rywalem, w tym sparingu z resztą jak w innych nie chodzi o wynik, ale o grę oraz mecz kontrolny daje trenerowi możliwość sprawdzenia różnych wariantów oraz zawodników.
Czy zobaczymy nowe twarze w zespole Górnika 09 Mysłowice? To zależy od trenera Huberta WIlka, ale z zespołem trenuje kilku testowanych zawodników oraz juniorów. Ponad to z kolejnymi kilkoma zawodnikami trwają rozmowy.

Początek meczu w sobotę o godzinie 11:00 na płycie głównej stadionu Lechii 06 Mysłowice.
Serdecznie zapraszamy!

Dominik DoMeL Żymła