Pierwszy wyjazd
Jesienią ubiegłego roku Kocina wygrała z AKS-em 3-2


AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice
W sobotę Kocina rozegra pierwsze wyjazdowe spotkanie ligowe w nowym sezonie. A rywalizować będziemy w Mikołowie z tamtejszym AKS-em.

Zespół AKS-u Mikołów który chciałby powrócić do IV ligi w tym sezonie za cel stawia sobie ścisłą czołówkę, wygrał na inaugurację sezonu także na własnym obiekcie z Unią Kosztowy 1-0.

Mikołowianie cały mecz się praktycznie bronili, Unia nie wykorzystała rzutu karnego a jednego nie podyktował arbiter tego spotkania.

W zespole gospodarzy na pewno nie ujrzymy Wojtynka który dostał czerwoną kartę.
Za dwie żółte kartki i ostatecznie czerwoną z boiska wyleciał także kapitan AKS-u Twardawa a żółte kartki oglądało jeszcze czterech innych zawodników z Mikołowa.

Ponad to z informacji jakie do Nas docierają nie z każdego podstawowego zawodnika trener Szybielok będzie mógł skorzystać.

W obozie Górnika 09 Mysłowice do gry będzie Marcin Golasz, Arkadiusz Kępa oraz inni zawodnicy którzy z różnych przyczyn nie byli brani pod uwagę na inaugurację rozgrywek.

Niestety trener Wijas nie będzie mógł skorzystać z Wojtka Kowalskiego który skręcił kostkę oraz Jacka Ryczana.AKS Mikołów-Górnik 09 Mysłowice
15.08.15r. godz. 17.00
Mikołów 43-190, ul. Zawilców 8Dominik DoMeL Żymła