Po komplet punktów do Rudy Śląskiej!




Kocino TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!


W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice uda się do Rudy Śląskiej na mecz z miejscowym oraz znanym bardzo dobrze Grunwaldem. Kocina jedzie po komplet punktów!





Patrząc na aktualną tabelę, dyspozycję obu zespołów to bez problemu widać, kto jest faworytem. Ekipa z Halemby nie zdobyła jeszcze punktu i okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Rudzianie do tej pory zdobyli zaledwie 1 bramkę a stracili, aż 22.
W Grunwaldzie jest także kilku doświadczonych zawodników a sama drużyna ma świadomość, że o utrzymanie będzie ciężko, ale w każdym spotkaniu będą walczyć i będą starali się wykorzystać atut własnego boiska.

Jak wiem z historii piłki nożnej wiele jest przypadków, gdzie tego typu spotkaniach sensacyjnie wygrywali gospodarze czy napsuli wiele nerwów faworytowi.

Kocina jedzie po trzy punkty, których nikt Nam za darmo nie da. Te punkty będzie trzeba wywalczyć i przez 90 minut wybiegać a jeśli podopieczni trenera Huberta Wilka będą grać po prostu swoje i to co potrafią to o wynik możemy być spokojni.

Po raz ostatni oba zespoły spotkały się 22 czerwca 2013 roku w ramach IV ligi, wówczas to Kocina przegrała 2:1 a porażka oznaczała dla Mysłowiczan spadek z IV ligi.





Grunwald RUda Śląska-Górnik 09 Mysłowice
16.09.17r. godz. 11:00 (sobota)
Stadion Grunwaldu
Ruda Śląska-Halemba ul. Kłodnicka 54

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Dominik Żymła