Próba generalna!W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice przejdą niejako próbę generalną przed nowym sezonem. W ostatnim sparingu Kocina zmierzy się z bardzo silnym IV ligowym KS-em Olkusz.

KS Olkusz to mocny i poukładany klub, dobra organizacja, mocny zespół, który wzmocnił się przed nowym sezonem i który chce namieszać w czołówce IV ligi.
Dla podopiecznych trenera Huberta Wilka sparing z tak wymagającym i doświadczonym IV ligowym przeciwnikiem będzie na pewno bardzo wartościowy.

Jako że dla obu zespołów będzie to ostatni sprawdzian przed ligą, możemy się spodziewać, iż obaj trenerzy do gry desygnują najmocniejszy skład taki jaki będzie tym nominalnym podczas meczy ligowych.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" intensywnie pracuje, forma z minionego sezonu jest utrzymana, ba jest nawet progres! Gra Kociny cieszy podobnie z resztą jak wyniki dotychczas rozegranych gier kontrolnych. W straciu z Olkuskim KS-em możemy się spodziewać, że przeciwnik moncno przetestuje defensywę ,,zero-dziewiątki" jak i obnaży nasze słabości i pokaże nad czym sztab szkoleniowy oraz zawodnicy będą jeszcze musieli popracować. Z drugiej strony to także okazja dla Górnika 09 na sprawdzenie swojej ,,siły ognia" oraz tego jak wypadną na tle mocnego, doświadczonego IV ligowego rywala.Górnik 09 Mysłowice - KS Olkusz
05.08.2017r. godz. 11:00
Mysłowice-Wesoła, ul. Sportowa 2
stadion dawnego Górnika WesołaDominik Żymła