Przed Kociną ciężkie starcie
Czy podobnie jak jesienią kibice zobaczą spotkanie na wysokim poziomie?


Już w sobotę w Rudzie Śląskiej Górnik 09 Mysłowice zmierzy się z Jastrząbem Bielszowice. Przed Kociną ciężkie starcie bowiem Jastrząb słynie z żelaznej obrony, jak dotąd Rudzianie stracili zaledwie 9 bramek...

Mecz zapowiada się ciekawie, na boisku spotka się najskuteczniejsza drużyna w lidze-Górnik 09, który zdobył w 15 meczach 78 bramek! A z drugiej strony zespół z żelazną obroną-Jastrząb Bielszowice, który do tej pory stracił w 14 meczach zaledwie 9 bramek (a Kocina 11), jednak trzeba zaznaczyć, że Rudzianie mają jeden mecz zaległy.

Zespół z Bielszowic charakteruzuje ostra walka od początku do końca, zespół jest dobrze przygotowany fizycznie i kondycyjnie a zawodnicy nigdy nie odpuszczają.

Jastrząb chciał awansować, strata jednak do drugiego miejsca, które także jest premiowane awansem jest spora a porażka z Mysłowicką ,,zero-dziewiątką" praktycznie całkowicie przekreśliłaby szanse na awans do ligi okręgowej.

Jesienią lepsza okazała sie Kocina, która jak dotąd (i wierzymy, że tak zostanie) jest na ligowych boiskach niepokonana! Wówczas w Mysłowicach po szybkim, dynamicznym meczu na wysokim poziomie wygrał 2:1 Górnik 09 a emocji nie brakowało.

Spotkanie zapowiada się pasjonująco, możemy się spodziewać wiele walki i zaangażowania wszystkich zawodników, gry z sercem i oddaniem obu zespołów na czym na pewno skorzysta widowisko.

Faworytem są oczywiście Mysłowiczanie, a znając formę i umiejętności ,,zero-dziewiątki" o końcowy rezultat powinniśmy być spokojni.

Kocina TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!


Jastrząb Bielszowice-Górnik 09
01.04.17r. godz.: 16:00
Ruda Śląska-Bielszowice, ul. Sportowców 20Dominik Żymła