Przerwane spotkanie!

Piast Bieruń Nowy prowadził 4:1 na własnym obiekcie z zespołem Sparty Katowice. I kiedy wszyscy już pogodzili się z wynikiem w 91 minucie stało się coś niedopuszczalnego...

Dosyć niespodziewanie prowadził i to wysoko Piast, z resztą każdej drużynie w Bieruniu Nowym gra się bardzo ciężko.
Jak powszechnie wiadomo drużyna Piasta ,,słynie" z agresywnej gry i często nieprzepisowych i brutalnych zachowań przez co między zawodnikami Piasta i innych zespołów często dochodzi do ,,spięć" na boisku. Tak było i tym razem. W 91 minucie doszło do spięcia między zawodnikami, do którego włączył się kibic gospodarzy i zaatakował zawodnika Sparty Katowice! A na boisku wręcz kipiało negatywnymi emocjami.
Na szczęście udało się sytuację uspokoić, agresywny kibic został wyprowadzony przez ochronę poza obiekt.
Zawodnicy Sparty oraz sztab szkoleniowy poinformowali, że obawiają sie o swoje zdrowie i życie w związku z czym sędzia zakończył przedwcześnie zawody.

Takie zachowanie jest karygodne i niedopuszczalne!
Sprawą zajmie się Śląski Związek Piłki Nożnej a Piast Bieruń Nowy może liczyć się z surowymi konsekwencjami włącznie z przegraniem walkowerem wygranego meczu...